Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@game0master: piwo to nie tylko alko, a w Lidlu było o tyle fajnie, że prócz samej promocji rzucili też ciekawe piwa, np. pierwszy raz w życiu widziałem bezalkoholowego Paulanera. Jestem abstynentem, a z tego kuponu skorzystałem z przyjemnością.
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska:
- Palisz?
- Tak.
- Ile paczek dziennie?
- Trzy.
- Ile kosztuje jedna?
- 12 zł
- Od dawna palisz?
- Od 20 lat.
- Uśredniając wydajesz 36 zł dziennie na papierosy, co daje 13140 zł rocznie. W ciągu ostatnich 20 lat wypaliłeś 262 800 zł. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że kiedyś papierosy były tańsze, nie uwzględniamy przecież kosztów inflacji, itp. Możemy więc założyć, że to faktycznie przybliżone
  • Odpowiedz
@tromtadrata: kolega wpłacając codziennie na osobne konto równowartość ceny paczki fajek (bo tyle palił) kupił wymarzony motor, wcześniej próbował rzucić na różne sposoby, ale dopiero ten sposób zadziałał, więc... ;)
  • Odpowiedz
@tromtadrata: albo po prostu częściej pozwalam sobie na przyjemności czy to wyjazdy czy kupno czegoś co sprawia mi szczególną radość.

W ten sposób budujesz masę wspomnień i użytecznych rzeczy a palacz zostaje z rakiem krtani z przerzutami na resztę ciała xD

Wiem, zesrałem się o kawał, już uciekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
- Palisz?

- Tak.

- Ile paczek dziennie?

- Trzy.

- Ile kosztuje jedna?

- 12 zł

- Od dawna palisz?

- Od 20 lat.

- Uśredniając wydajesz 36 zł dziennie na papierosy, co daje 13140 zł rocznie. W ciągu ostatnich 20 lat wypaliłeś 262 800 zł. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że kiedyś papierosy były tańsze, nie uwzględniamy przecież kosztów inflacji, itp. Możemy więc założyć, że to faktycznie przybliżone wydatki?

-
  • Odpowiedz
@MarekSitko: Na wykopie promocja w biedronce wywołała niemały ból tyłka.

Patrząc na niektóre wpisy o piwach czy tatuażach, które są często utożsamiane z patologia, to mam wrażenie, że tu panuje większe stężenie konserwatywnych Grażyn niż w kościele.
  • Odpowiedz
  • 2
@game0master bez przesady, pijąc alkohol okazjonalnie nie potrzeba do tego dużego majątku, w towarzystwie wypić coś co jakiś czas to myślę, że człowiek nie zbankrutuje.
  • Odpowiedz