Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 32
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś święto pracy dlatego życzę miłego, długiego weekendu! 07:02:01, Sobota, 01 maja 2021. Imieniny: Józefa, Jeremiasza, Filipa. Słońce wstało dziś o 05:08. Świecić będzie 15 godzin i 9 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:18. Ciemna noc zapadnie o 21:56, ale gwiazd można wypatrywać od 21:00. Dziś zaczyna się nowy miesiąc, Wypłata już tuż tuż ( ͜͡ʖ ͡€)
  • 37
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Mosiondz @Pshemeck

Dzień dobry!

Witam wszystkich w nowym miesiacu:-D

Ja chwilke temu przyjechałem na rybki i próbuje swoich sił na szczupaka. Póki co wyniki zerowe Ale zobaczymy co się będzie działo dalej xD

Życzę wam udanej soboty jak i całej majoweczki!
źródło: comment_16198457968E9IQTJb5Ufs2GrIlfX8ro.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @bolorollo @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Mosiondz @Pshemeck
@lenythenub:

Siema. Ja bez zdjęć, bo co tu fotografować w domu XD
Tym niemniej - piąty miesiąc rozpoczynamy wcześnie, bo się przed siódmą obudziłem, zdążyłem już oberwać od syna rzucanymi we mnie smoczkami (nie wiem, czy on sam wie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Hej Ptysie!
Miałam robić stejki leżakowane w wodzie gazowanej z cytryną, ale woda gazowana pojechała z niebieskim na dyżur na 24h, także trzeba przesunąć plany.

Niebieski zakupił swojskie jajka oraz kozi ser. Dawno nie jadłam. Trochu smaki dzieciństwa z tym kozim serem, więc się niecierpliwię :)

Trzymajcie się, wypocznijcie! Młodsi Totersi, dbajcie o plecy, bo później będziecie liczyć na to, że wynajdą przeszczep kręgosłupa zanim Was trafi szlag. Totomirasy z górnej półki
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem: @lenythenub: Dzień dobry wszystkim, ja wybieram się na rowerek, mam nadzieję że pogoda dopisze. Miłego dnia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lenythenub: panie, a
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Mosiondz @Pshemeck @lenythenub

Niebieski pojechał na szczepienie (na Maltę, dla 30+, z wystawionym e-skierowaniem), a ja musze czekać jak podludź. Zaraz wstaje, śniadanko, a potem pranie i przesadzam zioła. Miałam okna w końcu umyć, ale zimno jest. Brrrr.

Wczoraj
źródło: comment_1619856442R9bvmo2MXfEWt4ihF8ffs1.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@omi-omi: o kurde, gamepass. Ja kupiłem za 4 PLN (przynajmniej mało wydane XD), a zagrałem całe 0 razy. To już Żonka zagrała więcej. U mnie też zimno, więc renowacja desek do krojenia na polu odpada, ja chyba nawet bramy dziś nie skręcę, 10 stopni to nie są warunki dla ludzi takich, jak ja.
Za to ruszy w końcu temat puzelków i ich umiejscowienia, a gdy syn pójdzie spać, to chyba będziemy
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @algus: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Pjotsze: @Dddkop: @Sikorka2017: @Wejszlo: @shitty_support: @TomTailor100: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @martica: @lenythenub:

Ja chwilke temu przyjechałem na rybki i próbuje swoich sił na szczupaka.

@lenythenub: Król wód nie da się łatwo złapać, powodzonka :D

Pozdrufka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@slabehaslo: no niestety tak dobrze to nie ma. Raz, że przy domu zawsze się znajdzie coś do roboty, dwa, że teść młodszy nie będzie, więc rzeczy z otoczeniem domu i ich naprawą nie ubędzie, a trzy - młody i tak nie chce ze mną spędzać czasu, więc wolę robić coś konkretnego, niż nie robić nic, tym bardziej, że zimą na tysiąc procent będę się wkurzać, że coś jest nie zrobione.

Właśnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@omi-omi: na czym gracie? @buczubuczu:

@Wejszlo: pc. Na kłōcka byłoby mnie stać, ale powinienem wtedy kupić nowszy tv (obecny ma tylko 21 cali, mało), a jak nowy to od razu 4k. Szkoda póki co kasy. Do pc też by się przydało coś 27-32" 4k. A to 2000 jak nic. Nie stać mnie póki co i jak nic się ekstra nie zdarzy, to w całym tym roku nie będzie mnie