Wpis z mikrobloga

Mały up.
NARESZCIE!! Kilka dni słońca, ale to pełnego słońca i papryki dostały boosta do wzrostu.
W tym sezonie inaczej niż rok temu, rośliny przycinam raz, procentuje to szybszym wzrostem i mimo tego niektóre dzielnie same z siebie się rozkrzewiają.
No i jest pewien sukces bo zaczynają kwitnąć, sukces dlatego że robią to superhoty, a one do wczesnego kwitnienia nie były takie skore.
Oczywiście pąki urywam do połowy czerwca.

Jedna roślina klasycznie została przelana, albo nie wiem o co jej chodzi, z carbonero miałem problem w tamtym roku dosyć duży i jest podobnie. Aczkolwiek odbija więc będzie z niej roślina.

Zostawiam sobie jedną sadzonkę aji habanero bo rośnie to w górę jak głupie xd. Ciekawe jak wysoka mi urośnie.

No i z racji długiego weekendu wyrwałem szaszłyki w marynacie z habanero za 5 Ziko w promocji #cebuladeals . Będzie testowane.

Fotki ofc w komentarzach.

#chilihead #chili #papryczki #ogrodnictwo #lubelskiechili
picasssss1 - Mały up. 
NARESZCIE!! Kilka dni słońca, ale to pełnego słońca i papryki...

źródło: comment_1619817977BoHNUWoVNY0sJfU2KJqxWN.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niewiemja: Z tego co przeczytałem na etykiecie, wartości są raczej homeopatyczne xD ale było to tanie więc czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) raz na jakiś czas trafię na fajne gotowe marynaty. A jak nie to mam swój zapas kiszonek ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Niewiemja: oj i ja mam, jeden ogromny słój z całymi paprykami, i papryki na sos tabasco. Przy obecnym poziomie mojego lenistwa to te papryki na tabasco dłużej będą leżakować niż w oryginale xD kiszonych i blendowanych sosów poszło mi 5l przez zimę :x i to tylko dla mnie xD
  • Odpowiedz