Wpis z mikrobloga

Teatr dla mas musi trwać dalej..Przejeżdżałem sobie wczoraj Al. Ujazdowskimi i rzuciła mi się w oczy jedna z ekip tv pod KPRM. - Pan prezenter w pięknej masce FFP2 i pan operator za kamerą..

Najpewniej jakieś najnowsze doniesienia z frontu "walki z wirusem". A w ramach tej walki wolnemedia solidarnie z władzą wciąż z misją przypominania ciemnemu ludowi, że mamy pandemię.

#media #koronawirus
mrfavor - Teatr dla mas musi trwać dalej..Przejeżdżałem sobie wczoraj Al. Ujazdowskim...

źródło: comment_1619796924xYoh9NRN50YrcDqKMoaJrd.jpg

Pobierz
  • 14
@mrfavor: Ale o co chodzi w tym wpisie - że operator bez maseczki? Przecież on tylko pracuje przy przekazywaniu informacji, sam tego bezsensownego nakazu nie wymyślił. A gdyby z kolei pokazali w telewizji prezentera bez maseczki, to byłaby krytyka ze strony części widzów, że jak tak można i czy dziennikarzy nakaz nie obejmuje xD

Też pracuję w mediach, a nie podoba mi się część obostrzeń i nie chodzę cały czas w
@choochoomotherfucker:
Tak w skrócie chodzi o to żeby własnie pokazać jaką farsą są te "obostrzenia" przestrzegane tylko na pokaz. Dostrzec w tym przypadku że maska jest tylko rekwizytem oraz elementem socjotechniki.. Chodzi też o to żeby pokazać własnie jak działają media, jak kreują nasz obraz świata i żeby demaskować ten sztuczny telewizyjny świat i w ogóle ten spektakl w jakim żyjemy, gdzie wszystko jest udawane i wszystko jest propagandą. Bo wiekszosc
mrfavor - @choochoomotherfucker: 
Tak w skrócie chodzi o to żeby własnie pokazać jak...

źródło: comment_1619816677SxoqFpBGTZpobrgV6D3Cu1.jpg

Pobierz
Ale o co chodzi w tym wpisie - że operator bez maseczki? Przecież on tylko pracuje przy przekazywaniu informacji, sam tego bezsensownego nakazu nie wymyślił.


@choochoomotherfucker: Mi nie przeszkadza, to że redaktor chodzi bez maseczki. Przeszkadza mi za to sztuczne budowanie atmosfery strachu i hipokryzja. Bo jak inaczej można nazwać to, że Pan Redaktor chodzi bez maseczki po ulicy i jednocześnie wyzywa innych przechodniów od siewców śmierci za to, że jej