Wpis z mikrobloga

Wiecie co, tu bym się postawił za kurierem. Toć fakt, że większość by sobie nie poradziła w innej pracy jak kierowca czy dowoziciel paczki bo uwierzcie, znam wielu kurierów i to są debile ALE czy wy myślicie, że oni mają czas aby każdemu odpisywać o której godzinie będą? Oni dostają masę smsów od każdego i do wyboru jest albo dostarczać paczki albo zwyczajnie bawić się telefonem.

Wyobraźcie sobie siebie w takiej sytuacji. Musicie dostarczyć 80 paczek pod wskazane adresy, połowa klientów pracuje od 8 do 16 więc ciężko ich zastać z czego 3/4 mieszka na #!$%@? i dla jednej nieobecnej osoby traci się nawet 20 minut, bo kurier miał być o 13, jest 13:20 ze względu na korki bo jakiś seba w bmw #!$%@?ł sie na latarni i jest opóźnienie.
Ale przejdźmy do rzeczy, na obrazku mamy ilość plusów dla opa, podejrzewam, że zgadzają się z opem, że kurier to debil. Ja się z tym też zgadzam, ale w komentarzu screen z smsami od wczoraj, na które nie chce mi się odpisywać. A uwierzcie mi, że potrafię dostać ich z 40 dziennie, średnio miesięcznie mam z 800 połączeń wychodzących i przychodzących a sms wysłanych w ciągu miesiąca może z 15. Po prostu jak człowiek zarobiony to ma #!$%@? na wiadomości od klientów.

#kurier #kurierzy ##!$%@?
Zarzutkkake - Wiecie co, tu bym się postawił za kurierem. Toć fakt, że większość by s...

źródło: comment_1619783258RgKJLGaspCdENDQXamLRkB.jpg

Pobierz
  • 4
@Zarzutkkake: Ludzie myślą, że kurier to coś w stylu extra super poczty, która doręcza paczki na godzinę, zawsze dzwoni do klienta z informacją kiedy będzie itd. Mało kto ma świadomość, że kupując coś z neta większość paczek doręczana jest bez wskazania godziny dostawy czyli przez cały dzień. Śmieszy mnie ta roszczeniowość że jak ktoś ma telefon do kuriera to on jest od razu jego przyjacielem i będzie rzucał wszystko i doręczał