Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Chciałbym z tego miejsca oficjalnie pożegnać #lewica w Sejmie kolejnej kadencji.
Well done, pajace!!! Well done!!!

Słyszałem, że jeszcze chcecie poprzeć - ultrakonserwatystę i fundamentalistę - niejakiego Wróblewskiego. Przypomnę tylko, że to on jest autorem zamieszania dotyczącego ustawy antyaborcyjnej. Gościa, który jest za całkowitym zakazem aborcji!!!

Wiem wiem, ci którzy będą akurat w Sejmie, kandydaturę odrzucą, ale coś mi się jednak zdaje, że wielu jakimś trafem na głosowanie nie dotrze i tym sposobem gościa wybiorą.
Akurat to głosowanie będę śledził, chociaż dla mnie jesteście już przegrani i nic tego nie zmieni.
Ogólnie, to nie miałem co do Was jakiś szczególnych oczekiwań, ale mimo wszystko bardzo się zawiodłem. Żegnajcie. Biedronie, Nowackie, Zandbergi, Senyszyny, Żukowskie i inne Joanny Scheuringi-Wielgusy. Bez smutku i bez urazy.

https://twitter.com/nietabeata/status/1388048114506944512?s=19

#bekazlewicy #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #polska #sejm #partiepolityczne #polityka #czarzasty #razem #biedron #aborcja #twitter
Pobierz
źródło: comment_1619782989GUeimc8o5TE83fYAYx1ur1.jpg
  • 13
@szunis: Jak wróblewski w sejmie to już przeszedł wcześniej z dwa tygodnie temu. Teraz jest mowa o sejmie. Inna sprawa że każdy rzecznik lewicowej partii mówi że są to informacje wyssane z palca, które podrzuca reszta opozycji bo skończyły im się argumenty do atakowania lewicy i odwracają uwagę od siebie i faktu że senator z opozycji (konkretnie związany z PSL) jest przychylny tej kandydaturze
@Koliat: O tych fejkach to nawet w TVN dzisiaj mówili że to może być prawda ale to już jest chyba jakieś totalne zaćmienie musiałoby być. Jak chcą produkować fejki to nie wiem, niech powiedzą że uzgodnili to że Ikonowicz ma wygrać w następnym głosowaniu w sejmie a nie fanatyk wróblewski w senacie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kjedne: nie mam szacunku do partii której jedyny sens jest w atakowaniu innych partii, a sama ma zero propozycji rozwiązania problemu. Rak nijakości
@Kjedne: Jeśli lewica nic nie robi to pozdrawiam radnych KO z wawy, którzy najpierw ukradli złożony przez Lewicę ( dokładnie to chyba Razem, ale nie dam sobie ręki uciąć za to) dodali 8 słów a następnie zrobili konferencję prasową gdzie mówili jaki to super projekt wawa uchwaliła słowem nie wspominając o tym że ich projekt to zwykły plagiat