Wpis z mikrobloga

Panie Sławku świetna robota oranie lewactwa, głosuje na was od lat, dzięki za wszystko, nie mam żadnego pytania, chciałem tylko pozdrowić i życzyć szczęścia, dla ciebie Krzysiek tez leci pozdro świetna robota i dzisiaj świetny gość dzięki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BanzMakeHerDance: cicho, jak nie popierasz sojuzu lewizny i jego umacniania się przez podział, to jesteś teoretyk. A jeszcze jak ktoś umie jako prywaciarz przynosić zyski to już w ogóle, wróg klasowy i gorszy niż STONKA z imperialistycznej Ameryki.
  • Odpowiedz
@sowiq po prostu prezentuję co myślą o sobie koledzy z partii xD
Serio, że ktoś broni mencena xD Zwykły populista, rzuca frazesami bez pokrycia. Jego plan "odbudowy" jest po prostu śmieszny. Zero finansowania czegokolwiek a i tak by mu brakło pieniędzy xd

Gdzie 100 ustaw? Gdzie merytoryczny program? Te wypociny na stronie to nie program.

Uprzedzam, nie jestem lewicowcem, razamkiem p0lakiem czy innym stworem.
  • Odpowiedz
Mentzen, to ten wolnościowiec, co popiera zakaz aborcji?

Jest prawie tak dobry jak sam Krul, który tak mówi o przedsiębiorczości, a majątek ma że spadku.
  • Odpowiedz
@sowiq: To wstyd dla jego alma mater, że #!$%@? takie populistyczne bzdety. Memzenowi nie wypada robić z siebie pajaca ale robi go bo poklask wśród kucy tylko w taki sposób się zyskuje.
  • Odpowiedz
@jarema87: teoretyk gawędziarz xD szkoda tylko że jego kancelaria generuje taki dochód że już nic nie musi w życiu robić, taki z niego teoretyk gawędziarz xDD
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: @jarema87: Taki Jerzy zięba, teorety gawędziarz, że bez większych znajomości prowadził z sukcesem kantor i sklep z bronią. Obecnie ma dwie kancelarie dor. Podatkowego wsparte usługami księgowymi.

Jego majątek już spokojnie jest wart ponad milion złotych, co jak na tak młody wiek robi ogromne wrażenie.
  • Odpowiedz