Wpis z mikrobloga

jaki chłopski rozum?


@Hepburn: ten który prezentujesz od samego początku odrzucając ekspertów

Napisałem konkretnie dlaczego pis to pobożna lewica


@Hepburn: napisałeś dlaczego pis to prawica mająca lewicowe poglądy na gospodarkę

ty jak widać wolisz pałować się do opinii jakichś kretynów, którzy prawicy przypisują cechy lewicy.


@Hepburn: no nie, akurat opinię kretyna to prostuje bo bredzi, ale nie dociera do niego że to jednak on się myli a nie cały
@Hepburn: ten gwóźdź w mózgu cię nie uwiera?

Posługujesz się podziałem z XVIII opracowanym dokładnie przez politologów, używasz go blednie i przywalasz się do każdego kto mówi, że nie masz racji. I dodatkowo zamiast pogłębić swoja wiedze to brniesz w zaparte pograżając sie coraz bardziej.

Widzę, że boli cię to niesamowicie ale po prostu nie masz racji.

Chcesz być dokladny to używaj określeń odwołujących się do podzialu na 2 osie. Przy
jakich ekspertów? Chodzi ci o tych debili twierdzących, że pis to prawica


@Hepburn: Tak chodzi mi o ekspertów poprawnie używających tego podziału w przeciwieństwie do ciebie, ale jak wspomniałem chłopskim rozumem tego nie ogarniesz, a wyzywanie ekspertów od debili bardzo ładnie pokazuje jakim osobnikiem jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgłoś się do lekarza może pomoże coś na ten gwóźdź co uwiera
Nie tylko na gospodarkę. #!$%@? się z butami w życie obywatela to coś więcej niż poglądy gospodarcze.


@Hepburn: To jest właśnie społeczna prawica, która jedyne co powinna to wspierać tradycje. Ale tak się dzieje, kiedy ktoś zaczyna głosić skrajne poglądy. Odpowiedzią na takie skrajne poglądy powinien być centryzm, a nie skrajne poglądy po drugiej stronie.
@Jaqen_Hghar: ale to że przeczą wolnemu rynkowi już to oznacza, moje ulubione to:
Zmniejszenie rozwoju gospodarczego bo imigranci przyjdą do pracy
Brak możliwości sprawowania niektórych urzędów przez osoby nie wierzące w to do bóstwo co oni
@Hepburn: wiadomo trzeba zmienić definicje która obowiązuje od wymyślenia tego podziału bo tobie przykro że prawica się ośmiesza a każdy kto się nie zgadza to debil xd
@Deska_o0: nie musisz mnie przekonywać, że konfederacja to też idioci. Wolny rynek wspiera wyzysk szarych obywateli, więc jak najbardziej nie powinniśmy do niego dążyć.
Brak możliwości sprawowania urzędów przez niekatolików to ich pogląd społeczny. Tak naprawdę konfederacja to jedyna partia prawicowa, bo i społecznie i gospodarczo są po prawej stronie. I to wcale nie oznacza, że to są dobre poglądy.