Wpis z mikrobloga

Moze.mi ktos cos.wytlumaczyc bo zsczynam miec #!$%@? w mozgu: spotkalem sie z kobieta 3x, najpierw zapoznawcze, drugie spotkanie spotkanie dotyk mnostwo dotyku, 3x spotkanie calusy... nagle ni stad ni zowad laska usuwa tindera (albo mnie z pary) ...., why? WCesniej na trzecim potkaniu dala mi swoj nr tel... pisac do niej? Narzucac sie? Czy zlewka? Dlaczrgo tak zrobila bez zadnego slowa nie rozumiem.. #rozowepaski #tinder #logikarozowychpaskow
  • 58
  • Odpowiedz
@sajmen: no toż chyba przyjęła, że jak masz jej numer, to nie potrzebujecie tindera xD tak, teraz unieś się honorem i do niej nie pisz. jeszcze powiedz, że ona nie ma twojego numeru.

  • Odpowiedz
@sajmen: Mogła nawet niechcący usunąć parę, jak masz numer to zapytaj luźno czy masz rozumieć, że przenosicie się gdzie indziej.

Jak nie będzie odzewu to masz odpowiedź.

Daj znać co się tam zdjełało, bo mnie zawsze ciekawią takie przypadki.
  • Odpowiedz
@sajmen ile nie mieliście ze sobą kontaktu? Ja na Twoim miejscu poczekałbym z 2/3 dni i zadzwonił tak po prostu zapytać co u niej itp. może jak się będzie dobrze gadać to spotkacie się w majówkę. Jak nie odbierze albo będzie pyskata i będzie mieć pretensje to olej karyne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@sajmen: Najpierw naucz się pisać w ogóle, potem pisz do loszek.
Tego co wyskrobałeś nie da się czytać. Mniej błędów robiłem w podstawówce.
I oducz się tych #!$%@? wielokropków.
  • Odpowiedz
@sajmen: Nie rozumiem jak można po trzech spotkaniach dalej pisać tylko przez Tindera, tam nawet obrazków nie można wysyłać, jak jej niby byś tam podsyłał najświeższe memy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sajmen: bo chodziło o to by bzikać. Ona już na 2 spotkaniu chciała beniz a ty jej tego nie zapewniłeś, dała Ci jeszcze jedną szansę ale też to #!$%@?łeś więc skończyła kontakt. Może jest jeszcze szansa jak powiesz jej że masz na nią ochotę jeśli już innego bolca nie znalazła
  • Odpowiedz