Wpis z mikrobloga

Moze.mi ktos cos.wytlumaczyc bo zsczynam miec #!$%@? w mozgu: spotkalem sie z kobieta 3x, najpierw zapoznawcze, drugie spotkanie spotkanie dotyk mnostwo dotyku, 3x spotkanie calusy... nagle ni stad ni zowad laska usuwa tindera (albo mnie z pary) ...., why? WCesniej na trzecim potkaniu dala mi swoj nr tel... pisac do niej? Narzucac sie? Czy zlewka? Dlaczrgo tak zrobila bez zadnego slowa nie rozumiem.. #rozowepaski #tinder #logikarozowychpaskow
  • 58
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sajmen: 3x wyszła z niczym xD współczuję jej.
Miras, jak bardzo wyraźnych sygnałów potrzebujesz żeby się domyślić, że laska chce Cię bzyknąć?
  • Odpowiedz
@sajmen: pewnie jej mąż/ fagas się dowiedział że tinderuje, więc zaczeła płakać, przepraszać misiaczka i usunęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sajmen: normalna taktyka toksycznych ludzi. Nie raz się spotkałem właśnie z kasowaniem konta żebyś się zastanawiał i kminil w głowie znamiennie z laska świata poza tobą nie widzi w negatywnym znaczeniu bo minie jej to tak szybko jak biegunka po kiepskim obiedzie. Możesz poruchac jak nie masz z tym ptoblemow, ale niech Cię ręką boska broni przed zakochiwaniem się. Chociaż i tak już chyba za późno.. xd
  • Odpowiedz
@sajmen: wykop w pigułce, laska po kilku udanych spotkaniach wrzuca nowe foty na tindera to źle, laska po kilku udanych spotkaniach usuwa konto też źle ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sajmen: nie poniżaj się i nie pisz już do niej. Usunęła cię bo jest głupia i #!$%@? jej w dupę znajdziesz inną
  • Odpowiedz