Wpis z mikrobloga

@Graner Hejo mordo, Ty znowu tutaj, znowu późno wstaniesz i znowu będzie dzień śmiecia no mordo martwię się bo miało być inaczej
a ja też nie lepszy i poległem sobie znowu i dzień śmiecia miałem i to życie to takie jest no tylko nocna chyba nam została
  • 4
  • Odpowiedz
@Graner: coś zmienić albo nie wiem poprawić
sam nie wiem, mordo wiesz jak jest. Te wszystkie rzeczy które nam ciążą, te wszystkie problemy które nas przytłaczają i gniotą naszą duszę. Nasze wszystkie plany te bliższe i te.. w sumie dalekich to nie mamy. Byłeś z psem dzisiaj a w zasadzie wczoraj?
  • Odpowiedz
@L0ver Ta jedyna okazja by wyjść z mieszkania potem troche drzemalem i takie sny mi sie śniły, że aż 10x razy lepsze niż te życie. Wołalbym caly czas śnić niż się budzić w tym okropnym świecie ale pewnie skończyłoby się tak jak w tym filmie o świadomym śnieniu
  • Odpowiedz
@Graner: to git, spacer fajna rzecz i nawet jeżeli nie miałeś tego wymarzonego rannego spacerku to ważne, że choć tak się ruszyłeś naprawdę fajen! widzisz mordo a jak ja mówię żeby się #!$%@?ć to się zawsze oburzasz.. to żyćku to do dupy się nawet nie nadaje co najwyżej do śmietnika dlatego mówię coś zmienić sam nwm tylko też co
  • Odpowiedz