Wpis z mikrobloga

@Piteq: Czyli, masz dyskusję i jesteś przekonany do swojej racji na podstawie.... powietrza, bo dopiero tutaj prosisz o coś na co możesz się powołać? No ekstra.

Nie sądzisz, że powinieneś zrobić na odwrót?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DanteTooMayCry @taktoto
Przeczytajcie 2 razy co pisze, a potem komentujcie. Nigdzie nie pisze, ze jestem przekonany albo, ze mam wystarczajacą wiedzę, wrecz pisze, że chetnie sam sie doedukuje i doczytam i poslucham co znajoma ma do powiedzenia. Bo to co przeczytałem/obejrzalem do tej pory sprawia, ze mam wrażenie, ze materialy i argumenty antyszczepionkowcow, dokladniej wzgledem szczepionek na covid sa malo merytoryczne, a te proszczepionkowe maja wiecej sensu. Ale jako, ze nie jestem
  • Odpowiedz
@Piteq: Jeszcze raz Ci napiszę:

1) Dyskutujesz ze znajomą
2) Twoim stanowiskiem jest, że warto się zaszczepić
3) Twoje stanowisko wzięło się z potwierdza, bo dopiero...
4) ... chcesz dostać potwierdzenia tego co jest Twoim stanowiskiem (nie chcesz się zaznajomić z tematem, chcesz potwierdzenia Twojego stanowiska).

Coś pomyliłem? Gdzieś nie mam racji?

Nie sądzisz, że powinieneś zrobić na odwrót? Najpierw się zaznajomić z tym o co prosisz, a potem dopiero wchodzić
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@DanteTooMayCry
1) Tak umowilem sie ze znajoma na dyskusje, czy wymiane materiałów, ktore pomoga nam obojgu spojrzec na sprawę szczepionki covid.
2) oraz 3) Moim stanowiskiem jest to, ze na podstawie materiałów, z ktorymi mialem styczność, a ktorych skrzetnie nie notowalem, bo nie mialem potrzeby uważam, ze generalne warto sie zaszczepic. Chcialem na szybko dzieki mirunom zebrać jakies wartosciowe materialy, może cos doczytac, odświeżyć. Czy to blad? Czy to blad, ze nie
  • Odpowiedz
@Piteq:

Chcialem na szybko dzieki mirunom zebrać jakies wartosciowe materialy, może cos doczytac, odświeżyć. Czy to blad?


Nie. To nie błąd. Po prostu nie rozumiesz o co mi chodzi.

Tak umowilem sie ze znajoma na dyskusje, czy wymiane materiałów


Dyskusję to już miałeś... nie wiem co w tej dyskusji prezentowałeś, skoro szukasz teraz dopiero potwierdzenia, które zaprezentujesz.

Nie wiem? Mówiłeś "w tv mówili, że to dobrze się szczepić"? Bo jeśli w
  • Odpowiedz
@billuscher:

A jaszczuroludzie rządzą światem


Tak tak. Śmiej się. Pojęcia nie macie co się wokół was dzieje. Nie mogę teraz znaleźć w kwestii stopstopnopu, ale tutaj w filmiku zapraszam na 1:30:40. Kobieta z podobnego tworu "Zaszczep się wiedzą". Ci mają lepsze efekty, więc dalej są finansowani. A clue tego wątku w 1:33:37. Uważaj, bo jeszcze po tym jaszczura spotkasz.
  • Odpowiedz
@billuscher:

Może niektóre są wspierane przez korporacje ale programy tego typu przekazują wiedzę a nie niewiedzę jaką serwują antyszczepy


O jaka zmiana narracji... jeszcze przed chwilą JASZCZURY!

A teraz już "może może" i szukanie usprawiedliwiania

  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry:

O jaka zmiana narracji... jeszcze przed chwilą JASZCZURY!

A teraz już "może może"...

Serwują wam ogłupiającą papkę, tak, aby produkty koncernów schodziły.


@DanteTooMayCry: Mówię może czyli nawet jeśli to koncerny medyczne pokazują NAUKOWE podejście zbadane przez ludzi znającym się na temacie chorób i mikrobów je wywołujących
  • Odpowiedz
@billuscher:

Mówię może czyli nawet jeśli to koncerny medyczne pokazują NAUKOWE podejście zbadane przez ludzi znającym się na temacie chorób i mikrobów je wywołujących


Pokazują takie podejście jakie chcą. Wystarczy powiedzieć, że oszustwa naukowe to standard. I o nie przez jakieś tam nieznane osoby czy zespoły badawcze. Nie. Dotyczy to tak samo znanych badaczy i odkryć. Nauka związana z medycyną (i psychologią szczególnie) jest przesiąknięta kłamstwem. Czy to, aby zdobyć granty,
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: Wiem że czasami byli nieuczciwi chociaż by wobec LSD czy marihuany gdzie tą pierwszą oskarżali o uszkadzanie chromosomów a drugą o agresję, podczas gdy żadne z tych nie ma miejsca
Ale jeśli chodzi o szczepionki to myślę że wiedzą co robią to są lata badań genetycznych nie psychiatrycznych ale genetycznych przy których pracują specjaliści gdyby nie szczepionki mielibyśmy epidemie chorób które dawno zanikły np. odra
  • Odpowiedz