Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mozaika: w sumie większość spacerówek ma możliwość regulacji oparcia w kilku stopniach więc można je rozkładać i na płasko, i na siedząco oraz pomiędzy jednym a drugim. To taki standard.
A masz jakieś jeszcze inne wymagania? Wtedy łatwiej zawęzić listę poszukiwań np. żeby był lekki bo mieszkam na 3 piętrze bez windy; żeby sprawdził się w terenie a nie tylko na równych miejskich chodnikach; będzie używany tylko w mieście więc koła
@Stalowa_Figura chciałabym, żeby się dobrze składał, bo bardziej na wyjazdy, ale raczej miejski i koniecznie takie proste siedzenie, bo jak robiłam rozeznanie to często jest bardziej oparte niż proste, dodatkowo dzieciak pewnie będzie wysoki, ale jeszcze nie wiem, bo ma dopiero rok za parę miesięcy, ale też bym chciała mieć go już go końca. Marka nie ma znaczenia, bo kompletnie się na tym nie znam. A co do budżetu. Wiadomo, że najlepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mozaika: proste siedzenie czyli takie, które można ustawić pod kątem 90? W wózku, który mam można ustawić maksymalnie w okolicach 90,ale to nie 90 stopni. Bardziej 80.
Czy dziecko z tych wysokich możesz oszacować już teraz. Wystarczy, że sprawdzisz jej wzrost na siatce centylowej. Jeżeli ma więcej jak 50 centyli (albo 0 SD) i bliżej jej 95 centyla (lub 3 SD) tym wyższa jest w stosunku do swoich rowiesnikow :) Generalnie
Stalowa_Figura - @mozaika: proste siedzenie czyli takie, które można ustawić pod kąte...

źródło: comment_1619804739eJStdHCdphRBhThbd7xnJi.jpg

Pobierz