Wpis z mikrobloga

@Demaxian: I tak na to się zgodzą wszystkie partie, nawet jeśłi część środków pis weźmie dla siebie to jest to dobra decyzja, która pomoże ludziom. Plus to tylko słowa pisowca, Unia ma nieco inne zdanie na ten temat.
W sumie śmiesznie by wyszło jakby najwięcej dla wyrównania bloku wschodniego zachodnim zrobiły zagrywki gównopartii w gównokraju.
@Demaxian: Jak ktoś po takich fikołkach pisu ma zamiar bronić lewicy to naprawdę jest idiotą do potęgi poparcia PSL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oni zaszkodzili tym nam wszystkim, myśląc że z pisem da się dogadać. Nie da. Przejechała się na tym konfederacja a teraz doświadcza tego lewica. Chcąc nie chcąc opozycja musi się dogadać razem i wymyślić jakiś spójny plan, bo lewica jak narazie nam #!$%@? targowice
i cyk #!$%@? do UE o naruszenia w wydatkach funduszy unijnych


@Emerkaes: Mi się od razu przypomina działanie UE, gdy nie chciała wypłacić hajsu miastom wolnym od LGBT.
@Demaxian Lewactwo aż piszczało ze szczęścia, gdy niby samorządy, które uchwaliły ustawę przeciw ideologii lgbt, miałyby nie dostać kasy z UE.
Oby PiS pokazał jak wygląda zakłmanie i fałsz lewactwa.
@Demaxian: przecież Lewica obiecała, że będzie kontrolować wydatki. I jak komitet weryfikujący stwierdzi uchybienia to złożą odpowiednie wnioski i winni zostaną ukarani. Zupełnie jak Morawiecki i Dworczyk, których NIK postawił przed Trybunałem Stanu za wybory, które się nie odbyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Azaajaszz: Pytam się czy czytałeś tamten artykuł do którego mnie zawołałeś, a nie czy niepisowskie samorządy są #!$%@? na hajs. Pomijasz dodatkowo mechanizm praworządności, a także komisje kontrolujące wydatki w obrębie polskim.
@turbopisior:

"Warunkiem otrzymania środków z Funduszu Odbudowy jest współpraca z rządem lokalnych polityków, czasem nazywanych samorządowcami - ostrzega w Olsztynie Jerzy Szmit, szef regionalnych struktur PiS."


kto nie współpracuje - nie dostaje. Jaśniej pomachać palcem się już nie da.

Pomijasz dodatkowo mechanizm praworządności


To chyba ty nie wiesz czym jest ten mechanizm praworządności. Bo działanie sądów czy pluralizm mediów (bo tym to właśnie jest - https://ec.europa.eu/info/policies/justice-and-fundamental-rights/upholding-rule-law/rule-law/rule-law-mechanism/2020-rule-law-report_pl - jest podana metodologia) nie