Wpis z mikrobloga

@Cziken1986: ja byłem punkt 6:00, ludzi od #!$%@?, ale wyrwałem 48 piw (na dwie karty biedronka) bo #!$%@? zrobili limity jak za komuny.... 24 piwa na jedną kartę biedromka

Gdyby nie ten limit to wziąłbym ze 100 XD
  • Odpowiedz
@swinkapl: Ta szczególnie że w kolejce przed 6 rożnej maści budowlańcy ( z których śmieje się ostatnio wykop - patrz Monke) i inne postacie co na twarzy mają wypisane to i owo. Fakt faktem nie wszyscy pijacy piwo to alkoholicy ale zapewniam cie za dużo smakoszy i koneserów piwa tam nie ma.
  • Odpowiedz
@Cziken1986: Ci ludzie kupili by to piwo też i bez promocji, bo są uzależnieni. Sama promocja w sklepie nie ma nic do alkoholizmu i promocji alkoholizmu. Nie widzę powodu, żeby szkalować każdego, kto sobie kupi piwo w promocji 50%.
  • Odpowiedz
@LZBNZ: oficjalnie nie... ale wiemy kto jest targetem w szczególności jak widzisz typków z najtańszymi sikami z biedry. Koneserzy:) będą raczyć się 1 piwkiem cały wieczór czy może wypija po 8-10 na głowę:) a potem do domu i #!$%@? starej..
  • Odpowiedz
@Cziken1986: #!$%@? ale ty masz paranoje XD

Od promocji na piwo przeszliśmy do przemocy domowej. To że ktoś kupił sobie browarka na majówkę w promocji to znaczy że chleje co wieczór i leje żonę?
  • Odpowiedz
ja byłem punkt 6:00, ludzi od #!$%@?, ale wyrwałem 48 piw (na dwie karty biedronka) bo #!$%@? zrobili limity jak za komuny.... 24 piwa na jedną kartę biedromka

Gdyby nie ten limit to wziąłbym ze 100 XD


@LZBNZ: Jakie kupiłeś? Nie te najtańsze? XD
  • Odpowiedz
@LZBNZ: szwagier do mnie dzwonil, chcial wziac wiecej jak 24 ale limity na karte.
Przykladny obywatel, wzorowy pracownik, dodatkowo uprawia ziemie. Alkohol okazjonalnie.
Organizuje majowke dla rodziny i znajomych.
Nie jest to jednak wazne bo wg randoma z wykopu
ON JEST ALKOHOLIKIEM!!!!!111ONEONERAZRAZRAZ
  • Odpowiedz
@LZBNZ:
elo mam pomysł, podawać numery znajomych, o 6 rano to pewnie jeszcze śpią i nie są świadomi że właśnie ich limit jest wykorzystywany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz