Wpis z mikrobloga

@Cziken1986: tak jakbyś musiał wykonać wielki wysiłek woli, żeby tych browarów nie kupić, że aż musisz kompensować to agresją i pogardą
Wyluzuj, ja też nie kupiłem
Tanio jest wypić piwko za pół ceny, ale jeszcze taniej jest nie wypić żadnego
  • Odpowiedz
@LZBNZ: A to nie moja sprawa co robisz ze starą. Tym już niech się martwi dzielnicowy czy tam OPS xD No to w takim razie udanego #!$%@? się ze szwagrem do nieprzytomności na majówce... xDD
  • Odpowiedz
@heniek_8: Ale co to za dziwna moda że nie wolno mi czegoś komentować jak czegoś nie kupuje. uważam to za ukrytą promocje alkoholizmu w szerszej perspektywie i nie, nie wrzucam wszystkich do jednego worka ale widzę że boli was to bo stoicie w tych kolejkach i nie wiem podświadomie sie wstydzicie czy co ? xD . Zresztą ktoś dobrze wyżej napisał cały wykop smieje się jak stare baby walczą o
  • Odpowiedz
@Cziken1986: a co to za dziwna moda ze nie wolno mi komentować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zauważ że zawsze w takich ocenach gdy "ludzie pchają się po coś taniego" jest ukryta motywacja "też bym tak chciał ale nie mogę/ wstydzę się, więc wstawię to w ramy poczucia wyższości "
  • Odpowiedz
@BillyGugu: nie warto słuchać wykopowych ekspertów do spraw uzależnień bo to najczęściej ludzie z problemami i oceniają innych przez pryzmat siebie. Nie przetłumaczysz im że ktoś może nie być alkoholikiem, bo tak: pijesz piwo dla smaku - to nieprawda, wmawiasz sobie, jesteś alkoholikiem. Nie pijesz alkoholu - aha, musisz się odcinać jesteś alkoholikiem. Pijesz w weekend że znajomymi - znajomi to tylko pretekst żeby się #!$%@?ć, jesteś alkoholikiem. I tak
  • Odpowiedz
  • 0
@LZBNZ ja #!$%@? 100 żubrów, tyskich czy innych #!$%@? xD współczuję tylko że teraz przez co najmniej tydzień będziesz pił te szczyny
  • Odpowiedz
@aga_sl: czemu? To piwo starczy mi na całe lato, gdzie praktycznie co tydzień grilluję na podwórku ze znajomymi i zawsze lubię do karkówki wypić piwko i podlać karkówkę piwem gdy się piecze na grillu. Datę ważności ma do marca 2022 więc nawet jeśli nie wypiję to nawet na zimę będą.
  • Odpowiedz
@Cziken1986: Alkoholizmu nie trzeba promować - alkoholik i tak kupi w normalnej cenie albo weźmie vipa. Ja kupiłem sobie 48 sztuk które pewnie starczą mi na rok albo dłużej, a do tego rodzicom na działkę kupiłem żeby przy grillu z dziadkami mogli sobie wypić piwko i alkoholizmu w tym żadnego nie widzę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LZBNZ: szwagier do mnie dzwonil, chcial wziac wiecej jak 24 ale limity na karte.

Przykladny obywatel, wzorowy pracownik, dodatkowo uprawia ziemie. Alkohol okazjonalnie.

Organizuje majowke dla rodziny i znajomych.

Nie jest to jednak wazne bo wg randoma z wykopu

ON JEST ALKOHOLIKIEM!!!!!111ONEONERAZRAZRAZ


@BillyGugu: 12 piw to około 30-40 złotych. Tu chodzi o to, że dla takich marnych pieniędzy kombinuje i pozbywa się RIGCZu, jeśli kiedykolwiek go miał.
  • Odpowiedz