Wpis z mikrobloga

@LZBNZ: No w sumie #!$%@?ć to wszystko na raz to dalej moim zdaniem nie jest alkoholizm xd alkoholizm to pić codziennie po jednym i dokupywać jak tylko się skończy
  • Odpowiedz
@pablooooo: żony dalszy wujek jest alkoholikiem. "walczy z tym" ale ma pochowane przed ciotką wszędzie flaszki XD Nawet za kiblem ma schowaną. Siedzi na kiblu i wali wóde. Ale ODZIWO PO PIWA W PROMO NIE POJECHAŁ TO WEDŁUG WYKOPKA NIE JEST ALKOHOLIKIEM XD
  • Odpowiedz
@maksol93: w jaki sposób pozbywa się rigczu? XD idąc do sklepu i kupując piwo w PROMOCJI? Rozumiem, że jak coś jest w promocji to przy kasie robisz awanturę, że mają Ci to skasować w normalnej cenie bo Ty nie będziesz się pozbywać rigczu, a wtedy wszyscy zaczynają klaskać, robią Ci zdjęcia do oprawienia w ramkę i powieszenia na ścianie, płaczą ze wzruszenia, a młode dziewczyny ustawiają się w kolejce żeby
  • Odpowiedz
@maksol93: w jaki sposób pozbywa się rigczu? XD idąc do sklepu i kupując piwo w PROMOCJI? Rozumiem, że jak coś jest w promocji to przy kasie robisz awanturę, że mają Ci to skasować w normalnej cenie bo Ty nie będziesz się pozbywać rigczu, a wtedy wszyscy zaczynają klaskać, robią Ci zdjęcia do oprawienia w ramkę i powieszenia na ścianie, płaczą ze wzruszenia, a młode dziewczyny ustawiają się w kolejce żeby
  • Odpowiedz
@maksol93: Ale nikt po nikogo nie dzwonił… karta była potrzebna, owszem - karta „moja biedronka”. I dzwonił do szwagra zapytać, czy szwagier będzie chciał też skorzystać z promocji, czy może sobie przy kasie podać jego numer telefonu co jest równoznaczne z użyciem jego karty „moja biedronka”. Choćby to była oszczędność 1zł to warto skorzystać - pieniądz to pieniądz, szczególnie jeśli to angażowanie osób trzecich ogranicza się do grzecznościowego wykonania połączenia
  • Odpowiedz
@maksol93: @pablooooo: chwila chwila bo tu maly impas powstal. Szwagier do mnie dzwonil, ale nigdzie nie pisalem, ze chce ode mnie karte biedronki czy bog wie co. Dzwonil i mowil, ze na promocji wzial 24 i limit na karte jest.
Ktos tu kawy nie pil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maksol93: @pablooooo: chwila chwila bo tu maly impas powstal. Szwagier do mnie dzwonil, ale nigdzie nie pisalem, ze chce ode mnie karte biedronki czy bog wie co. Dzwonil i mowil, ze na promocji wzial 24 i limit na karte jest.

Ktos tu kawy nie pil ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BillyGugu: Dobra, nieważne w takim razie :) jeszcze śpię :) pozdrów szwagra, bo
  • Odpowiedz
@BillyGugu: No brawo @maksol93 zrobiłeś ze mnie debila, bo zasugerowałem się tym co napisałeś, w ogóle nie biorąc pod uwagę że może szwagier chciał po prostu podzielić się info XD


@pablooooo: Takie kombo, że zrobiłem z Ciebie debila i z siebie też xD
  • Odpowiedz