Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#rozowepaski ( #niebieskiepaski też!) pomocy, powiedzcie mi co pakujecie na 2-dniowy wyjazd? 2 dni + 2 noce. Tak totalnie co do chusteczek, bo ostatnio głupieję i albo biorę wszystkiego za dużo, albo za mało. Jestem ostatnio tak roztrzepana jakbym wyjeżdżała pierwszy raz w życiu.
Bez heheszek, plz.
#pomocy
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Twinkle: zależy gdzie jedziesz xD

@leniuchowanie: Do chłopa.

@lilitch123: Instrukcja z kosmetykami i prowiantem zbyt mało szczegółowa. ( ͡ ͜ʖ ͡) Przez jeżdżenie stopem w pewnym okresie życia potrafię spakować życie do plecaka 100 l, chociaż raz chcę normalnie.
@Twinkle: No prowiant to zależy gdzie jedziesz i czym. Jak autostopem to nie wiem, nie jeździłem, nie znam się.
Co do kosmetyczki no to wiadomo - pasta do zębów, szczoteczka, jakaś szczota do włosów jeśli różowa i jakieś dezodorant co by nie walić
@Twinkle: apteczka, ze dwa noże, krzesiwo, tarp, szczoteczka, pasta i mydło szare, ręcznik szybkoschnący, beef jerky, gorące kubki, 2L wody, filtr oczyszczający wodę, siekierka, piła składana, kuchenka gazowa i na paliwo stałe, menażka, powerbank, paracord, chyba tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)