Wpis z mikrobloga

Ten tinder to żenada, co druga na nim lubi podróże, netflixa i nawet muzyki słuchają takiej samej albo podobnej, jakby #!$%@? z jednej taśmy w fabryce zeszły.
#tinder #p0lka
  • 17
  • Odpowiedz
Warto też dodać, że na pierwszym zdjęciu jest ok, a na kolejnych im dalej w las tym gorzej hehe
  • Odpowiedz
Co ciebie obchodzą zainteresowania dup z tindera one służą tylko do ruchania napisz że słucha fajnej muzy i też lubisz podróże łatwej da
  • Odpowiedz
@XX29: zainteresowania: muzyka, netflix, podróże. tłumaczenie dosłowne: travis scott-highest in the room, peaky blinders albo szkoła dla elity, zdjęcie znad morskiego oka (podróże)
  • Odpowiedz
co druga na nim lubi podróże


@XX29: Jeżeli w czasie ostatnich 3 lat była w USA, Tajlandii, Australii, Nowej Zelandii i Dominikanie można uznać, że pisze prawdę. Jeżeli jej szczytowym osiągnięciem był Ciechocinek nie ma sensu nawet pisać.
  • Odpowiedz
@XX29: Do mnie w większości takie pisały, ale nie na tinderze (nigdy nie miałem), a na FB dating. Jeżeli nie zmyślają takie zainteresowania są całkiem ok jak na pandemię. Poznajesz i lecisz z nową dziewczyną np. na Zanzibar (bo nie wymagają testów).
  • Odpowiedz
@XX29: Ale w czym problem, że mają to samo niemalże napisane?
Zobacz na opisy mężczyzn - my tak samo przecież, na jedno kopyto wszystko.
Na innych aplikacjach/stronach, to samo.
Wszyscy prawie piszą, to samo. Każdy podróżnik itd.

Żeby trafić na profil z opisem spoza "taśmy copy pasta", to trochę trzeba przepatrzeć. Nie mniej kobiety statystycznie mniej miały oryginalnych opisów - po prostu kolejka adoratorów jak na dworcu, to po co.
  • Odpowiedz
@XX29: A czy jakiekolwiek większe/lepsze produkowanie się (w przypadku kobiet) ma jakiś sens? Skoro kolejka jak na dworcu, że łokciami trzeba się przepychać - ja wątpię.

To skoro już zostały stwierdzone fakty, że każda płeć leci w kulki i w większości posiada taśmowy opis - taktujmy obie sytuacje, tak samo. Mało kto, pisze coś innego.

Myślisz, że kobieta z 20/40+ kg ponad normę jeśli będzie miała opis niesamowity - to
  • Odpowiedz