Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam kogoś chętnego do wyjazdu do pracy w #niemcy za miesiąc, najlepiej w podobnym wieku czyli 20lat.
Jakby ktoś był z #rzeszow albo samo #podkarpacie to można byłoby się poznać wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą jakie agencje polecacie do pracy w Niemczech?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60893ef9df02be000aefee1f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
@SupreminTHC: Co za #!$%@?. Mnie w pracy traktują lepiej niż koledzy w Polsce i zarabiam więcej niż wynosi średnia krajowa (oczywiście niemiecka). Nie mierz wszystkich swoją miarą.
  • Odpowiedz
@kaciuk: mowie ze ogolnie, nie tylko w pracy. No w NL bez wykształcenia i bez działalności na kontrakcie od 3.5k do 5.5k miesiecznie da się wyrwać ale to juz raczej raczej kilka lat doświadczenia się przyda
  • Odpowiedz
@SupreminTHC: jeśli chodzi o zwykłych Niemców to mam jeszcze lepsze doświadczenia, ale mieszkam w małej mieścinie na Bawarii. W innych regionach, większych miastach, może nie być tak przyjaźnie.
  • Odpowiedz
@SupreminTHC: Gdy studiowałem to swego czasu byłem w Niemczech i Holandii na pracy sezonowej i akurat Niemcy, czy tam Holendrzy byli bardzo spoko. Natomiast problemem zazwyczaj był ten polski akcent wśród pracowników, gdzie to właśnie Polacy udawali królów świata i często po prostu byli #!$%@? dla innych Polaków...
Także tutaj to raczej zależy od tego do jakiej pracy się jedzie i jakie osoby się trafią z Polski
  • Odpowiedz