Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kochani, zna się ktoś na laryngologii, neurologii, anatomii szyi i głowy?

Od roku następujące dolegliwości:

- kłucia na granicy gardła i ucha, randomowe bóle uszu, swędzenie uszu
- pieczenie twarzy, jamy ustnej (tak jakby rozchodzące się od granicy ucha i gardła), oczu
- tworząca się w gardle wydzielina ciągle (refluks, zatoki, alergie wykluczone)
- możliwość wciągnięcia powietrza ustami lub nosem i przytkania uszu w ten sposób (potwierdzone tympanometrią)
- strzelanie w uszach przy przełykaniu, mogę napinając mięśnie jakieś wewnątrz strzelać uszami / na granicy ucha i gardła
- tępe bóle głowy, lewej strony twarzy i szczęki na które nie działają zwykłe leki przeciwbólowe
- poczucie asymetrii przy przełykaniu
- pieczenie w krtani jak przy chorobie, co powoduje przewlekły kaszel, czasem krtań też sama z siebie boli, jest to wtedy równoległe z bólem ucha

Byłem u wielu laryngologów, wykluczyłem typowe dolegliwości. Rezonans szyi, głowy nic nie pokazał. Proszę serdecznie o jakieś naprowadzenie mnie.

#medycyna #zdrowie #lekarz #laryngologia #kiciochpyta #anatomia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60886ba7df02be000aefed77
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciężko powiedzieć więcej niż laryngolog mający dostęp do badań obrazowych.
Miasto wojewódzkie? Jeśli tak, idź do kliniki przy uniwersytecie, to być może jedyne miejsce gdzie ogarnął trudny przypadek.