Wpis z mikrobloga

da sie przerobic ten taki kawalek kodu, zeby bez zadnego JSa wyswietlal obrazek z linka po najechaniu na komorke tabeli?


KAWALEK TEKSTU
|

#html #frontend #css #webdev jak zle otagowalem to wybaczcie. nie siedze zawodowo w IT ale potrzebuje cos na szybko przerobic na wlasne potrzeby. naprowadzcie mnie czy mam grzebac bardziej w cssach czy w samym htmlu i czym to najlepiej zrobic a ja juz reszte wygoogluje.
  • 13
@Sheppard28: jednak nie do konca cos takiego xD, nie chce, zeby to sie wyswietlalo w obrebie tabelki rozciagajac ja, a zeby wyskakiwalo ponad tabelka na swoj pelny rozmiar bo to sa obrazki ~450x450. da sie to zrobic bez js/jquery?
@Sheppard28: po modyfikacjach wydaje sie sensowne :), masz pomysl jak zrobic, zeby obrazek wyswietlal sie tam gdzie akurat ma miejsce? da sie to w ogole zrobic w html/css? bo tu jesli nie zostawisz tych 300px to sie nie pokaze a tak jak wyzej pisalem chcialbym, zeby sie wyswietlal "ponad" tabelka <- chyba nie sprecyzowalem, chodzilo o czesciowe zakrywanie jej obrazkiem a nie o bycie wyzej na osi X