Wpis z mikrobloga

Organizator wycieczki (TUI) dzisiaj rozesłał informacje o odwołaniu lotu w czerwcu. Wpłaciłem zaliczkę w wysokości 5% (i tutaj jestem przekonany, że uda się ją odzyskać), ale dokupiłem profilaktycznie Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (w razie choroby, zwłaszcza na covid - w grę wchodziła choroba moja lub np. kogoś bliskiego, nawet niebiorącego udziału w wycieczce) w wysokości również 5% - prawie 600 zł. Nie chciałbym, żeby te pieniądze przepadły. Czy ktoś może był w takiej sytuacji i wie czy to ubezpieczenie podlega zwrotowi, skoro nie z mojej winy lot został odwołany? #wycieczkizagraniczne #wycieczki #podroze #biuropodrozy #biurapodrozy #samolot #lot #loty #wakacje #urlop #wypoczynek #tui
  • 2
@Smartek: mi zwrocili zaliczkę i koszty ubezpieczenia z powodu zmiany terminu lotu, przyslali maila z informacją i tam był link do klikniecia, że nie zgadzam się na zmianę, po kliknięciu na drugi dzień dostalem maila z prosba o nr konta i moje dane (imie i nazwisko), kasa wrocila kolejnego dnia
@Smartek: Ja wczoraj dostałem maila, że hotel zamykają. Wylot za tydzień. Cyrk na kółkach, reorganizacja na szybko, ogarnięte coś innego, ale oczywiście dopłaty, dopłaty, dopłaty, bo ceny już inne..