Wpis z mikrobloga

Ostatnio miałam taką rozkminę, czy istnieją antynataliści-położnicy, którzy na co dzień odbierają porody i myślą sobie "na c--j się rozmnażasz, babo" xD

#antynatalizm
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BarkaMleczna a czy istnieją żyjący antynatalisci którzy żyją i się nie zabijają bo wolą żyć niż umrzeć i sobie myślą na c--j żyć.. Ale się nie zabijają ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Sandrinia no to jak doceniają to po co nie chcą dać tej szansy innym, nie mówię by zaraz robili dzieci tylko po cię się naśmiewają z osób które tę szanse komuś dały ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Ni uja to nie ma sensu.
Czyli "kończmy tą imprezę", "ostatni gasi światło" - bo tu jest tak super!!
Albo przeświadczenie, że dobrze może być tylko ograniczonej ilości ludzi i akurat tyle ile jest na ziemi, jak nabrałaś świadomości, jest w sam raz, a najlepiej żeby było jeszcze mniej? xDD
Wytłumacz to myślenie.
  • Odpowiedz
Co jest złego w braku rajcujących się istot? Czy brak wesołych miasteczek na Marsie to jakaś tragedia?


@Melee_Creep: Ja raczej pytam, co jest złego w dzieleniu się radością?
To jest pogląd, że ZŁE/SMUTNE jest rozmnażanie się.
  • Odpowiedz
@milymirek: ale co mam Ci tłumaczyć, czego nie rozumiesz? xd no ci antynatale, co się z życia cieszą (bywają tacy, wbrew pozorom xd), mimo świadomości tego, że życie składa się również z cierpienia, dzielą się radością z tymi, którzy żyją, a jest ich sporo, pomagają im itp., ma to jak najbardziej sens.
I tak wszyscy ludzie na świecie nie będą antynatalistami, więc takie dywagacje są bez sensu xD nawet kobieta,
  • Odpowiedz
I tak wszyscy ludzie na świecie nie będą antynatalistami, więc takie dywagacje są bez sensu xD


@Sandrinia: Pytam o sens, logikę, spójność jakiegoś poglądu - odpowiedź: "przecież jakoś to będzie!" xDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz