Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 83
147 464 + 86 = 147 550

Wciągająca zabawa ten #rowerowyrownik , dzięki za zaproszenie @Primawer - Zastanawiałem się czy jest gdzieś też statystyka "wspinaczkowa" ? A może można by było dodać taką funkcjonalność do skryptu i wspólnie się wyskrobać np. na księżyc :D ?
Ja wyznaczyłem sobie na razie nowy "challenge" i zobaczę ile mi zajmie everesting, choć akurat w tym terenie to chyba nie za długo :)

#rowerowyrownik #rower #gravel #pixel4a

Skrypt | Statystyki
ijones - 147 464 + 86 = 147 550

Wciągająca zabawa ten #rowerowyrownik , dzięki za za...

źródło: comment_1619617953nuGYpTJg6ZBwJ0AcLvUkNd.jpg

Pobierz
  • 28
@ijones teraz powinno być jak w firmach zbudowanych na piramidzie finansowej, część Twojego fejmu i kilometrów powinno płynąć na moje konto :P
A tak poważnie to kilometrów Mirku, mam nadzieję że dobrze się będziesz z nami bawił, polecam ogarnąć również kwadraty ;)
@ijones: Zgaduję, że przekonał Cię garmiony chellange 20.000 stóp w kwietniu :) Myślałem, że będzie trudniej na Pomorzu Zachodnim wykręcić, ale pykło ze sporym zapasem. Też mi do głowy przyszło, żeby sobie w którymś wakacyjnym miesiącu zrobić 8848 :)
@sz-n: hehe, nie słyszałem niestetyno tym chelendżu - pomysł wziął się sam z siebie bo zauważyłem że nabijam dość spore ilości metrów :)

Na Pomorzu też się da, znam troche te rejony :)