Wpis z mikrobloga

@Majaque: mi też się te #!$%@? cały czas wyświetlają. Google ma w dupie wszystko,ważne, że płacisz i dopóki nie sprzedajesz wibratorów dla dzieci w kształcie twarzy allacha, to dla nich jest wsio ok. Swoją drogą,mam już dane tych biznesmenów i mam zamiar z nimi pogadać stosując bardziej agresywny marketing( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qciek: I jak? zwrócili ci kase? Zamówiłem u nich, ale nie dostałem potwierdzenia itp. wczytałem się, że to oszuści. Napisałem z 20 minut po tym jak opłaciłem, że rezygnuje z zamówienia i żeby anulowali i zwrócili hajs na ten adres. Poczekam, ale z tego co czytałem w internecie to nie mam na co liczyć. Jeżeli ci się udało, to mógłbyś opisać co zrobiłeś?
@Bezik5: niestety ze względu na natłok obowiązków ostatnio,a do tego dziecko w drodze, olałem #!$%@?ów. Mam za to "piękne Air Maxy 270" w sam raz do koszenia trawy,czy wycieczki do nocnego. Cóż,chytry 2 razy traci,a ja będę mądrzejszy następnym razem. Na jakieś 30 par sneakersow mam jedno ustrojstwo. Ale jak coś, to po NIP łatwo znaleźć tych gierojow.
@qciek: No szkoda, napisałem do nich jeszcze raz, zeby anulowali, w końcu ze zwrotami więcej problemów, ale oczywiście bez odpowiedzi. Nie wiem chyba zostaje mi czekać aż przyjdzie paczka i dopiero wtedy coś działać
@Bezik5: Cisnij chamów,jeśli masz czas. Wiem, że moje stanowisko olewczo-bierne jest tylko pożywką dla takich pasożytów, ale zawodowo wypadło mi na spory upgrade, do tego potomek,a to nie jest dla mnie teraz warte 3 stówek #!$%@? w błoto. Rób screeny, jak coś to podobno jest na Fejsie grupa poszkodowanych. Czasu nie mam,ale do pozwu zbiorowego też dorzucę swoje 3 grosze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bezik5: i jak coś zwojowałeś? Ja się z nimi pieprze od kilku tygodni, i póki co non stop odpisują żebym się uzbroił w cierpliwość. Ale mam niedługo urlop i szwagierkę prawniczkę więc #!$%@? nie odpuszczę.
Esneakers24.pl <-- Nie polecam zakupów w tym sklepie. Produkty są sprowadzane z Chin, (czas oczekiwania około miesiąca), po czym, gdy otwierasz paczkę to okazuje się, że rozmiar jest inny niż zamawiany, a produkt jest wątpliwej jakości. Sklep umywa ręce regulaminem i proponuje odesłać paczkę z powrotem do nadawcy, co jest nieopłacalne. Uważajcie i nie popełnijcie tego samego błędu co ja. Pozdrawiam
@budynmocny: #!$%@?, jak to dobrze że nie żyje od wczoraj w internecie, właśnie obczajałem jedne buty i ciągle mi się wyświetla już miałem zamówić ale że ostrożności nigdy za wiele, a zwłaszcza przy ciuchach jak się nie kupuje na normalnych stronach to wbijam na Wykop i tu takie rzeczy - aż mnie kusi żeby im rajd na tą stronkę zrobić, bo #!$%@? są chyba drudzy w pozycjonowaniu zaraz po oficjalnych stronach
@budynmocny: sklep aż dziwne że w tych czasach opiera sie na oszustwie, zakupy docieraja po 3/4 miesiacach !!!! Zakupiony towar jest tanią podróbką co daje sprzedawcy możliwość odmowy zwrotu kosztow przez tlumaczenie sie ze dostarczyl towar zgidnie ze specyfikacją!, totalnie odradzam zakupow, rownie dobrze mozna podjechac do supermarketu i kupic towar o polowe ceny niższy i a 1000% lepszy. Prosze nie wierzyc w oponie wystawiane od sprzedawcy ze super, profesjonalny itd