Wpis z mikrobloga

@tomwoj343: od nas się nie dowiesz, dowiesz się od doradcy kredytowego, który oszacuje warunki kredytu bezpośrednio pod Ciebie. Zawsze możesz rzucić okiem na jakieś rankingi Bankiera itd. ale to i tak jedynie po to, żeby mieć luźne rozeznanie w rynku, bo wyniki dla Ciebie mogą być mocno odmienne.
  • 0
@kozerus mieszkanie, rynek wtórny, za 365 tys, wkład własny 120tys przynajmniej, kredyt na dwie osoby wychodzi 6800 tys netto, ja mam kredyt gotówkowy na 20 tys jeszcze,

@vinmcqueen orientowałem się trochę i na tą chwilę wychodzi najkorzystniejszej z Pekao ale może są jakieś banki gdzie można jeszcze taniej
@tomwoj343: do oceny który bank jest najlepszy potrzeba sporo informacji, bo wiele jest składowych kredytu - to nie jest kredyt gotówkowy gdzie wystarczy porównac RRSO i rate/okres spłaty.
Tutaj polecamy iśc do doradcy kredytowego - jeśli potrzebujesz pomocy, to wal śmialo na priv, współpracujez genialnym doradcą z Krakowa, który obsługuje na co dzień moich klientów.
Albo znajdz kogos polecanego u siebie - nic Cie to nie kosztuje, a jest to duza
@kozerus mieszkanie, rynek wtórny, za 365 tys, wkład własny 120tys przynajmniej, kredyt na dwie osoby wychodzi 6800 tys netto, ja mam kredyt gotówkowy na 20 tys jeszcze,

Żeby koszt kredytu był najmniejszy


@tomwoj343: To zbyt mało informacji. Tak jak napisał @KromaMistrz zależy to od wielu czynników. Kredyty hipoteczne są skomplikowanym produktami. Oprócz podstawowych parametrów jak marża i prowizja występuje w nich szereg obowiązkowych ubezpieczeń (pomostowe, niskiego wkładu, nieruchomości) i fakultatywnych produktów