Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego na wykopie jest taki wysyp szurów i ruskich trolli? Bo wszyscy normalni, myślący ludzie dawno #!$%@? z tego szamba xD została śmietanka oświeconych z foliowymi czapeczkami.
Bójcie się dalej szczepień, 5G i gatesa. Mam nadzieje ze wprowadza te paszporty covidowe i szury nie będą mogły nigdzie się ruszyć poza swoją piwnicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#takaprawda #szczepienia #koronawirus #szury #bekazfoliarzy
  • 71
  • Odpowiedz
a ja mam nadzieję że razem z paszportami covidowym Morawiecki nowym ładem tak #!$%@? podatków że jeszcze to odszczekasz


@Chuseok: ja to bym odbieram prawa obywatelskie dla niezaszczepionych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to znaczy, do urny mogą iść tylko ci z paszportem, reszta niech gnije w piwniacach xD
  • Odpowiedz
@Nizax właśnie o tym op mówi. Jesteście strasznym raczyskiem. Mówisz o jakimś alkoholu, kompletnie wyrwane z kontekstu. Co ty wiesz o opie, że wyciągasz tak dalekoidace wnioski? No właśnie nic nie wiesz i tak samo jest z waszymi teoriami spiskowymi itd. Pogwałcenie ludzi nauki, zero wiedzy i wszechobecna wiara w swoją ponadprzeciętność i wyjątkowość. Nawet mi was nie żal.
  • Odpowiedz
@OsamaPepe: no nie zesraj sie pijaczku xD Tylko alkus mógłby się zesrać po przeczytaniu mojego wpisu XDDDD

A tak teraz na serio:

Nie wiem czy jesteś na tyle bystry ale staram się zniżyć do waszego poziomu i tak samo wrzucać wszystkich do jednego wora. Świat nie jest czarno biały jak ci się może zdawać po czteropaku harnasia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech każdy wierzy w sobie co chce, co ci do
  • Odpowiedz
@Nizax Ziomek piszesz nie obrażaj się, a jednocześnie czepiłeś się tego alkoholu i piszesz do mnie pijaczku? Myślisz że każdy ma jakieś problemy z alkoholem z kim piszesz w internecie? Twój cytat 'tylko alkus moglby się zesrać...'. Po pierwsze to dobrze widziałeś co napisałem i dlaczego się do tego odniosłem, nie będę tłumaczył tego jeszcze raz.
Starasz się nie zniżyć do naszego poziomu? Według Ciebie myślenie racjonalne i odnoszenie się do rzeczywistości w oparciu o ludzi nauki jest poziomem, którego nigdy nie chciałbyś dosięgnąć? Polecam poczytać o Ayen Rand apropo demagogii, filozofii życia i racjonalnemu podejściu do rzeczywistości.

Świat nie jest czarno biały? No pewnie, że nie i są rzeczy które warto weryfikować, natomiast wszystko ogranicza się do bohaterów których sobie wybieramy i wzorców. Jesli dla Ciebie jest Grzegorz Braun wzrocem albo inny 'oświecony', to radzę się zastanowić czy aby napewno jest to właściwy wybór.

Widzisz, ja znajomych na fb którzy propagują teorie spiskowe, płaskie ziemie, plandemie itd mam poblokowanych, więc nie musisz mi
  • Odpowiedz
@OsamaPepe: japierdziele jaki wysryw xd
Po części się z tobą zgodzę akurat w tym komentarzu. Ale razi mnie twoja hipokryzja i już widzę że się nie dogadamy. Równie dobrze mógłbym gadać z psem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Nizax klasycznie. Kiedy ktoś Cię potraktuje poważnie, to jedynym orężem jest obrażanie. Razi Cię moja hipokryzja?
Powiedz, gdzie ją zauważyłeś odnieś się do niej i daj mi szansę się obronić, zanim wydasz wyrok. Tutaj przynajmniej masz szansę obrażając mnie podeprzeć się na jakiejś części wypowiedzi.
No to życzę w takim razie owocnych rozmów z psami, mam nadzieję , że ich aparycja i poglądy będą Ci bardziej odpowiadać i znajdziecie wspólny język.
  • Odpowiedz
@Nizax: nie miałbyś przemilczec, tylko mnie z nimi nie ladowac do 1 wora... Nie obchodzi mnie co oni robią. Każdy ma swoje życie. Pójdą do dołu to ich sprawa. Mniej takich osób. Poszedłbyś z nimi? Bez problemu.... Ja martwię się tym na czym mi zależy...chociaż na tobie mi nie zależy to pisz co tam chcesz jak tak cie to boli...
  • Odpowiedz