Wpis z mikrobloga

@Cipiec: kolejny gimbus z super pomysłem ratowania nitro szczura - jak chce to niech cpa to na co ma ochotę.. BTW marycha na receptę to jest dla osób chorych a nie jako zamiennik dla narkomanów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzysiomisio: nie wiem co to za major i co to za dragi nitro ale odnośnie marihuany medycznej to w Polsce jest mega śmiesznie, w tej medycznej importowanej z Kanady jest około 20% thc i 1-2 % cbd co jest trochę dziwne bo mówi się głównie o tym że to cbd jest "lecznicze" a thc dla zabawy tudzież rekreacyjnego stosowania. W Polsce bez problemu wypiszą Ci receptę na marihuanę z apteki pod
  • Odpowiedz
@Cipiec: Cena raz, umiłowanie do dobrze znanej sobie fazy dwa, uzależniony od konkretnych skladnikow trzy, brak najmniejszej chęci rzucenia nitro cztery a poza tym co on cpun? Ze od czasu do czasu to cpun? Zreszta on wody nalewa i wdycha, zeby ludzie mogli sie posmiac w jakis sposob ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cipiec: sprawdziłem o co tu chodzi i jesli dobrze zrozumiałem to typ jest uzależniony od wąchania rozpuszczalnika to jak kiedyś gnojki wąchali butapren (kiedy ciężko było o jakiekolwiek dragi), powiem tyle, że jeśli sam nie będzie chciał przestać to w ten sposób się wykończy. Nikt w tym kraju nie przepisze mu marihuany jako zastępstwa jeśli sam tego nie będzie chciał
  • Odpowiedz
@Cipiec: następny bez jakiejkolwiek wiedzy jak działa uzależnienie od konkretnego narkotyku. Jak byś mu załatwił czysty koks po 600zloty to i tak wolałby to nitro za 5 złoty butelka.
  • Odpowiedz
@cocamide: baju baju.. Kolejny mitoman :) lepiej takich bajek nie mów, że znasz jakiś lekarzy co przez internet recepty odpłatnie na maryche przepisują, bo Ci jeszcze panowie w niebieskich mundurkach do dzwi o zapukaja i będzie szlaban na internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krzysiomisio: nazwa kliniki nie ma znaczenia podałem Ci autentyczny przykład w tej klinice jak i innych podobnych recepty wypisują lekarze. W Polsce receptę na medyczną marihuanę może wypisać KAŻDY lekarz z wyjątkiem lekarzy weterynarii. Ogarnij najpierw temat a później się wypowiadaj.
  • Odpowiedz