Wpis z mikrobloga

@KONONOWlCZ: bdo tu nie ma nic do rzeczy - nie wprowadza produktu na rynek.
Za to już zaprzyjazniony inspektorat środowiska jak najbardziej XD
Do tego ci od wywozu śmieci - nie można wyrzucać rzeczy niebezpiecznych do hoboka, dziś buteleczka nitro, jutro granat odłamkowy ugułem.
  • Odpowiedz
@blackmilk: nie trzeba wprowadzać produktu, wystarczy wytwarzać odpady inne niż komunalne a takim odpadem są np. włosy u fryzjera, odpady medyczne u stomatologa itp. Ten cipeusz pewnie brał nitro na fvat (on korwa nawet pierścionek brał XD) - gdzieś odpad zutylizować musi, nitro raczej nie jest standardowym odpadem komunalnym.

EDIT: możę rzeczywiście nie musi, piszę w kontekście tego co spotykało mnie i moich najbliższych w ramach BDO ;)
  • Odpowiedz
@KONONOWlCZ: tego nie reguluje chyba bdo, on nie wprowadza na rynek ani nitra ani opakowania. To regulują przepisy odnośnie ochrony środowiska, czyli składowanie i przetwarzanie zużytego. BDO tu w ogóle nawet nie podejdzie do sprawy.
  • Odpowiedz
Do tego ci od wywozu śmieci - nie można wyrzucać rzeczy niebezpiecznych do hoboka, dziś buteleczka nitro


@blackmilk: i taki Pan, który nam zabiera wszystkie odpady może się narazić na grube niebezpieczeństwo!!!
Chłop sobie pójdzie po hobok z petem w ustach i tyle go widzieli!!!
I tu nie ma śmiechu!!!
  • Odpowiedz
@KONONOWlCZ: Ja od dawna mówię że jeśli ktoś miałby tylko trochę dobrej woli to Suchemu można załatwić wielodziesięciotysięczne kary administracyjne za nielegalne składowanie w lasach jako firma (bo rozpuch bierze na 100% na firme) łącznie z zakazem działalności na YT bo za składowanie z karami się nie #!$%@?ą.

No ale cóż, jakoś nikt na to nie wpadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blackmilk: @Nitrokukla:

W Bazie Danych o Odpadach powinni zarejestrować się przedsiębiorcy, którzy mają obowiązek prowadzenia papierowej ewidencji odpadów – istnieje on od 2001 roku. Zgodnie z ustawą o odpadach ewidencja dotyczy przedsiębiorców, którzy wytwarzają śmieci inne niż komunalne (...) Zgodnie z art. 3 ust. 1 pkt. 7 ustawy o odpadach śmieci komunalne to te, które powstają w gospodarstwach domowych, z wyłączeniem pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz te niezawierające odpadów niebezpiecznych,
  • Odpowiedz
@KONONOWlCZ: wszelkie wskazówki odnośnie utylizowania pustych opakowań dostępne są w karcie technicznej produktu. widząc na filmie to wyrzucanie opakowania i wylewanie zawartości czekałem tylko na odzew widzów. pato zapewne wie o co kaman i celowo kazał Wojtkowi własnoręcznie wylać i wrzucic butelkę do hoboka. samemu zdając sobie sprawę z konsekwencji powyższych czynów. pozostaje jedynie kwestia, czy człowiek odurzony, wykonujący zasugerowane czynności,będące de facto wykroczeniem, jest jedynym odpowiadającym za powyższe. pozdrawiam.
  • Odpowiedz