Wpis z mikrobloga

Tchórz i znany homofob użytkownik @crest we wpisie https://www.wykop.pl/wpis/57108039/jerzy-urban-idol-naszych-neuropkow-%CA%98-%CA%98-nie-zapro/203414689/#comment-203414689 fałszywie oskarżył mnie o kłamstwo bez podania jakichkolwiek dowodów, a potem zablokował mi pod wpisem możliwość odpisywania. Czy mógłby go ktoś zawołać proszę, żeby się odniósł, zamiast uciekać z podkulonymi nogami?
#bekazprawakow #homofobia #neuropa #lgbt

myślisz, że w ramach poprawności politycznej możesz pluć jadem i oskarżać kogoś o homofobiczne zachowanie?


Myślę, że w ramach wolności słowa powinienem móc mówić co mi się rzewnie podoba, tym bardziej, jeśli po prostu informuję o faktach.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Homofobia

Homofobia - negatywne postawy i uczucia wobec homoseksualności lub osób postrzeganych jako lesbijki lub geje. Jest definiowana jako nienawiść, pogarda, uprzedzenia, niechęć, wstręt lub antypatia wobec osób homoseksualnych, może być oparta na irracjonalnym lęku lub niewiedzy, często wiąże się z przekonaniami religijnymi oraz może skutkować dyskryminacją, prześladowaniem i innymi rodzajami przemocy.

Nie wiem, dlaczego bolę cię fakty.

Ha tfu, jesteś zwykłym kłamcą, z którym nie chce mieć nic wspólnego,


Możesz wskazać, gdzie tam było kłamstwo?

Nie znasz podłoża tego cytatu odwiedzaniu się w szpitalach, to się nie odzywaj.


Ależ znam, to prawacki mem, jakoby któryś z aktywistów LGBT kiedykolwiek mówił, że chodzi mu wyłącznie o odwiedzanie partnera w szpitalu.

Co nigdy nie miało miejsca.

A ty uważasz, że ktoś stosuje go na poważnie i tym samym jest debilem, no bo geje nie powinni mieć żadnych praw, prawda?

Nie potrafiłeś odrobić prostej lekcji, ale wiele po tobie nie oczekiwałem.


Jakiej lekcji xD?

Nie dodałem nigdy żadnego homofobicznego wpisu ty KŁAMCO,


Ekhem: "aż 2.4% homodewianci jak jest ich w Polsce mniej niż 3%? To strasznie dużo! Ale widac ile gejów księży wykorzystuje dzieci, przykra sprawa."

A dosłownie wpis wcześniej:
Ekspertodniczego - Tchórz i znany homofob użytkownik @crest we wpisie https://www.wyk...

źródło: comment_16195507285Lq28cRI2zgxOcRT0fQYTn.jpg

Pobierz
  • 8
@crest
pozwolę sobie tutaj odpisać żebyś przypadkiem nie usunął:
Idolem konserw jest pewien pan w muszce który cały czas mówi o wolności, ale uważał, że wprowadzenie stanu wojennego było słuszne .... Już pomijam, że konserwy wykopią każdego fejka uderzającego w czarnych, LGBT czy Żydów więc to też jest popieranie propagandy a nawet branie w niej udziału.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konserwy poprą propagandzistów a nawet bandytów (Breivik który
@Ekspert_od_niczego znowu ten KŁAMCA i manpiulator, który myśli, że w imię wolności słowa może obrażać inne osoby.
To nie jest żaden prawacki mem biedaku intelektualny, tylko oryginalny wpis na mirko sprzed około 3 lat, który wywołał burzę i dyskusję nad słusznością tych słów, w kontekście do sytuacji oraz zachowania innych osób.
Po raz kolejny wyszedłeś na kłamcę, który jedynie co potrafi to rzucać gównem w osoby o innych poglądach.

Zmieniłem cytat z
@crest: Znowu nie potrafisz pokazać mi ani jednego mojego kłamstwa czy manipulacji, tylko uciekasz jak najgorszy tchórz.

tylko oryginalny wpis na mirko sprzed około 3 lat, który wywołał burzę i dyskusję nad słusznością tych słów,


Ja go znam jedynie jako prawackiego mema. Jeśli ktoś faktycznie kiedyś tak napisał - no to nie miał racji, co można łatwo udowodnić, sprawdzając postulaty organizacji LGBT.

Po raz kolejny wyszedłeś na kłamcę, który jedynie co