Wpis z mikrobloga

@klaudiach22: Pytanie do #niebieskiepaski #zwiazki spodobał mi się kolega z pracy. Co zrobić, żeby niewerbalnie i jednoznacznie uświadomić mu, że jestem nim zainteresowana. Próbowałam uśmiechnąć się, podtrzymywać kontakt wzrokowy, czy dotknąć go gdy coś mi podawał. Ale wydaje mi się, że mógł to uznać za zwykłą życzliwość. Tym bardziej, że jestem lekko zestresowana w jego obecności.
  • 14
Próbowałam uśmiechnąć się, podtrzymywać kontakt wzrokowy


@klaudiach22: To jest bardzo dobra metoda, ale niestety większość mężczyzn jest nieśmiała / boi się odrzucenia i i tak nie wyjdzie z żadną inicjatywą, nawet jeśli będzie się domyślać, że coś jest na rzeczy.

Jeśli tak jest w tym przypadku, a Ci zależy, to nie pozostaje Ci nic innego, jak samodzielnie wykazać inicjatywę. Powodzenia.
@klaudiach22: a nie możesz po prostu powiedzieć/napisać, że Ci się podoba i jeśli nie jest zainteresowany to niech da znać, bo nie wiesz, czy masz dalej trzepotać rzęsami czekając aż przejmie inicjatywę? Jak nie chce to trudno, nie było sprawy. Lepsze to niż robienie z siebie idiotki i dawanie sygnałów w nieskończoność modląc się, żeby koleś się zainteresował i udawanie z jego strony, że tego nie widzi jeśli faktycznie zainteresowany Tobą
Próbowałam uśmiechnąć się, podtrzymywać kontakt wzrokowy, czy dotknąć go gdy coś mi podawał. Ale wydaje mi się, że mógł to uznać za zwykłą życzliwość.


@klaudiach22: nie, po prostu nie jest zainteresowany, ale tłumacz sobie to jak chcesz, jakbyś mu się spodobała to choćby skały srały a mury pękały to już dawno by cię zaprosił na kawkę nawet jeśli byłby totalną pipą, a jak będziesz mu się narzucać to się skończy łóżkiem
akbyś mu się spodobała to choćby skały srały a mury pękały to już dawno by cię zaprosił na kawkę nawet jeśli byłby totalną pipą,


@Instynkt: wpisz w Google "nieśmiałość" :p bo ewidentnie nie masz pojęcia co to jest :p
@klaudiach22: Jeśli jeszcze nie pomogło to idź dalej. Upuść coś i schyl się po to wypinając dupę w jego kierunku. Na dokładkę możesz na niego spojrzeć jak będziesz schylona i się uśmiechnąć.

Codziennie coś podobnego zrobisz i w końcu coś się ruszy.
To jeśli oczywiście nie chcesz po prostu go gdzieś zaprosić czy mu coś zaproponować.
Są takie laski co lubią takie być.