Wpis z mikrobloga

@fakt22: w sumie wszystko spoko, ale tekst o lojalności mega słaby. Do pracy przychodzi się zarobić pieniądze, nie ma się co oburzać o to że ludzie zmieniają pracę jak ktoś lepiej płaci. Jak mu wszystko jedno to niech podnosi pracownikom pensje i się cieszy ich lojalnością.
  • Odpowiedz
Lojalność jest cenniejsza niż jeden złoty więcej, za którym biegałeś po firmach.


Po tym tekście widać, że Janusz Alfa, a wy się podniecacie, bo trochę pośmieszkował. Poszlibyście po roku po podwyżkę i już by wam tak do śmiechu nie było.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@fakt22: @Gruby_Wujo: @neoklasyk: tam nie jest nigdzie napisane, że te 15 zł/h jest do łapy, więc traktuje to jako brutto, raczej bez szału, choć oczywiście jedyne wymagania do tej pracy to nie bycie sparaliżowanym, więc trudno narzekać. A co do lojalności - do takiej roboty nie idzie się szukać psiej łapy na cegle z kościoła, tylko żeby zarobić pieniądze na przeżycie, bo trudno powiedzieć, że na
jaguarbuz - @fakt22: @Gruby_Wujo: @neoklasyk: tam nie jest nigdzie napisane, że te 15...

źródło: comment_1619555721wGBZspEVuJaxCzJEi5W7rL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@fakt22: Zastanawia mnie historia zatrudnienia w tej firmie, skoro pokusili się o takie ogłoszenie.
Tak czy srak ja tu januszerki nie widzę. Fajne ogłoszenie z jajem, widać że pisane przez osobę inteligentną. A czyszczenie cegieł to nie jest rocket science. Jasne, stawka 15zl/h nie pozwoli na luksusy, ale to nie jest najgorsza stawka dla roboty fizycznej. A tez „ścieżka kariery” jest w miarę jasno opisana.
  • Odpowiedz
@fakt22: Lojalność jest cenniejsza niż 1zł/h więcej za którym biegałeś po firmach. Heh. No to skoro jest taka cenna to raczej nie powinno być problemu aby pracownikowi dać 2zł/h więcej aby nie odszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brednyk: W sumie ja się bardziej skupiłem na fajnej treści i że nie widzę w tym ogłoszeniu jakiejś januszerki :)
Btw. Jest tam gdzieś data, bo nie widzę, a ogłoszenie widzę pierwszy raz
  • Odpowiedz