Wpis z mikrobloga

#krakow #krwiodawstwo #rckik chciałem w tym tygodniu iść oddać krew, ale zakładam że będą tłumy na Rzeźniczej, dlatego chciałem pojechać na wielicką i stąd moje pytanie, w którym dokładnie to jest miejscu? Od której strony się tam wchodzi? I czy możecie polecić jakieś miejsce w okolicy gdzie mógłbym zaparkować samochód :)
  • 16
@Ademu: Ja nie jestem pewien ale wcześniej był na terenie dziecięcego i wjeżdżało się spokojnie na teren parkingu tam mówiąc, że do krwiodastwa + przy wyjeździe trzeba było pokazać, że się było ale nie wiem czy się coś nie zmieniło od tego czasu.
@mariuszk3 podjeżdżasz na parking pod dziecięcym, ale z miejscem może być ciężko, z parkingu idziesz w lewo, tak w dół, i budynek krwiodawstwa będzie po prawej stronie, jest oznaczony, plus na parkingu jest tabliczka, chociaż na początku pandemii to wejście było zamknięte i można było tylko przez główne wejście wchodzić (pomiary temperatury itd.) jak dalej tak jest to Cię stamtąd pokierują, po oddaniu w rejestracji możesz dostać wjazdowke na parking, żeby za