Wpis z mikrobloga

Ej, mirasy, mam problem, jedno z kont mam w mBanku i wysłałem właśnie z niego hajsy na konto siostry, która ma konto w BZWBK, 17 sierpnia tego roku otrzymałem potwierdzenie wykonania przelewu na maila, a do dnia dzisiejszego siostra nie ma tego hajsu na koncie, wysłałem maila do mBanku, w którym dokładnie wyjaśniłem sprawę, a dzisiaj dostałem maila z odpowiedzią wyglądającą, jakby była generowana automatycznie, w każdym razie nic z tego co było napisane nie jest mi pomocne, a zwłaszcza to, że reklamacja o zwrot hajsu wynosi 100 zł, co się nie bardzo opłaca, bo kwota hajsu, który przesłałem siostrze była o wiele mniejsza ;___;

Co robić mikrobale, gdzie moga być te hajsy ? :C

#pytanie #pytaniedoeksperta #pieniadze #bank #mbank #problem #bankowosc #banki #wbk #bzwbk #pomocy
  • 22
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: złóż reklamacje normalnie telefonicznie lub listownie, dołącz potw. przelewu i tyle, jest taka reklamacja darmowa, przecież jeśli podałeś poprawny numer konta oraz dane odbiorcy to nic ci nie mogą naliczyć, przelew nie mógł od tak się zawieruszyć
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: Na pewno nie pomyliłeś numeru konta, może twoja siostra otworzyła nowe konto,a tamte zamknęła w międzyczasie?

Taka sytuacja jest praktycznie niemożliwa. Nawet jeśli bank odbiorcy odrzuciłby przelew to dostał zwrot w maks tydzień.

Co do tej opłaty to dotyczy ona sytuacji w której pomyliłbyś numer konto i przelał pieniądze komuś innemu i chciał je odzyskać.
  • Odpowiedz