Wpis z mikrobloga

Młodzi ludzie (bo tylko tacy nie mogą się jeszcze zapisać) serio mają takie parcie na szczepienie, że chcą krążyć po całym mieście i wysępić jakąś niewykorzystaną? Bo teraz co drugi post na tagu to o tym. Widzę zapotrzebowanie emocjonalne na szczepionki u niektórych grubo weszło xD
#koronawirus
  • 17
  • Odpowiedz
@Anien: Powiem Ci kolego, że z połowa moich znajomych jest zaszczepiona przynajmniej jedną dawką, a są to ludzie z przedziału 20-30 lat. Bo to wiesz na wakacje nie pojedziesz albo może i do knajpy nie pójdziesz jak się otworzymy po 17tej fali xd. To jest #!$%@? dramat.
  • Odpowiedz
@Trafas: Weź tam utkaj #!$%@? bo ewidentnie ci się podobam, podbij na pw to się ustawimy, za odpowiednią ilość gotówki dam Ci pomacac moja jędrna dupcie i będzie git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anien: To chyba jakieś zachowanie stadne, coś w stylu ludzi koczujących kilka dni pod sklepem po nowy model telefonu. Przecież za tydzień z hakiem każdy kto chce się zaszczepić będzie miał skierowanie, będzie mógł się zapisać i przyjechać jak człowiek cywilizowany na umówioną wizytę, nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby w takiej sytuacji tracić kilka godzin w kolejkach licząc że zostaną jakieś ochłapy xD
  • Odpowiedz
@Anien: W sumie to owszem, bo brakuje ich na rynku zawsze. W tym roku nie udało się zaszczepić. W poprzednim szukałam dla dziecka szczepionek od września, udało się zaszczepić w listopadzie, a drugą dawką dopiero w styczniu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Anien: Tak, ja na przyklad chce koniecznie pfizera/moderne bo juz jak dostane astre to nie polecę do np. Bulgarii na wakacje bo za pozno dostalbym drugą dawkę.
  • Odpowiedz