Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Exenex: Czarna za te śmieszki, człowiek chce poważnie pogadać a się nabijasz.... a wlazłem bo znowu się nabijałaś " 45 % i nisza " - ale chyba wytłumaczyłem o co chodzi ?

@cin123654: Jeśli chodzi o mnie to pewnie że tak . Dziękuję Panie Cin.

P.s zdjąłbyś chociaż janusza z czarnolisto bo nudno na tagu.
  • Odpowiedz
Ekonometria to się nazywa :) - tam wszelkie dane analizujesz i szacujesz.


@cin123654: Wchodzę tylko po to na wykop żeby się pośmiać z tego co piszesz. A dokładniej z tego jakiego eksperta z siebie robisz na wykopie. Ludzie w towarzystwie za toba nie za bardzo przepadają, co? XD zreszta nie odpisuj, nie chce mi się kopać z koniem.
  • Odpowiedz
@Exenex: Na początku jeszcze się z niego śmiałem, zaraz po tym jak myślałem że jest trollem. On ma jakieś problemy natury psychicznej i nie pisze tu tego żeby go obrazić. Współczuje żonie.
  • Odpowiedz
Ja mam problem somsiadow ;/ coś głośniej to odrazu w rury ( żeby nie było nawet w ciągu dnia, bo wieczorami mam audio cicho ). Testowałem przestrzenność dźwięku, ładnie rozchodzi się dookoła. Płynnie przechodzi pomiędzy kanałami. Sam jestem ciekaw dobre audio Atmos, i rozchodzenia się np deszczu w głośnikach sufitowych. Jak to zaimplementowali.


@Janusz_z_Rivii: zostało jedynie współczuć xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Exenex:

Ja mam problem somsiadow ;/ coś głośniej to odrazu w rury ( żeby nie było nawet w ciągu dnia, bo wieczorami mam audio cicho ). Testowałem przestrzenność dźwięku, ładnie rozchodzi się dookoła. Płynnie przechodzi pomiędzy kanałami. Sam jestem ciekaw dobre audio Atmos, i rozchodzenia się np deszczu w głośnikach sufitowych. Jak to zaimplementowali.


Dla właśnie takich wpisów cina przeglądam ten tag
  • Odpowiedz