Wpis z mikrobloga

Czy warto brać Fiata Grandepunto 1.4 2008r. z przebiegiem 280k km za 3k? Do wymiany rozrząd i miska oleju i problemy z klimatyzacją, co myślicie? Słyszałem że auta z silnikiem 1.4 po 200k km to już złom
#samochody #motoryzacja #fiat

Warto brać

  • Warto 37.5% (12)
  • Nie warto 62.5% (20)

Oddanych głosów: 32

  • 7
Czy warto brać Fiata Grandepunto 1.4 2008r. z przebiegiem 280k km za 3k? Do wymiany rozrząd i miska oleju i problemy z klimatyzacją, co myślicie?


Jeśli nie jest to zarżnięty i przegnity na wylot trup, tylko standardowo traktowany samochód, to myślę, że warto. Nawet jeśli jest w nim coś więcej do zrobienia niż to co piszesz (może wyjść po zakupie), to jest to Fiat, a więc nie ma tam nic kosztownego.

Słyszałem
@wieszjo: wymień rozrząd, wymień miskę i spróbuj naprawić klimę ale nie napalaj się że będzie działać, albo że jej naprawa będzie tania. Poza tym będzie jeździć, tylko elektryka będzie ci co jakiś czas padać, a to zdechnie elektryczna szyba, a to zamek, a to jakieś podświetlenie zegarów się przepali, standard we Fiatach, miałem Fiaty, jeździłem nimi nawet dużo, mają swój urok ale to takie troszeczkę bardziej niezawodne Alfy (przynajmniej mechanika jest