Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo miraski. Mam pytanie: jak wygląda sytuacja z praktykami/stażami na studiach zaocznych? Chodzi mi o to, że chce przeprowadzić się na studia w tym roku i wynająć kawalerkę. W aktualnej branży spokojnie zarobię 3500 zł, więc problemu nie ma. Co w przypadku gdy np. na drugim roku chciałbym odbyć miesięczny staż, jak mniemam darmowy. Musiałbym się zwolnić z roboty, wziąć wolne na cały miesiąc (albo dłużej), czy jak? Nie ukrywam, że chciałbym kilka takich staży/praktyk odbyć, aby na koniec studiów mieć jakąś "namacalną" wiedzę i choć odrobinę rozeznać się w temacie.

#studbaza #pracbaza #praca #studia #praktyki #staz #staze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60857c30df02be000aefe9ac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli znajdziesz pracę w zawodzie to może dałoby zaliczyć praktyki w ramach doświadczenia zawodowego. Przynajmniej na CDV w Poznaniu i na WSB tak można zrobić. Moja koleżanka po prostu pracowała normalnie a praktyki robiła zdalnie po 10h tygodniowo (marketing) w różnych 5 firmach podczas 2 lat studiów. Ja zrobiłam ciągiem 3 miesiące w jednej firmie.