Wpis z mikrobloga

Jak się gra Lichem? Zagrałem meczyk z ludźmi ( mam 9 godzin w grze ) . Kasy brakuje na itemy, bo kupuje co chwile wardy, z lvlem też problem bo miałem 12 gdzie reszta ludzi 22.
#dota2
  • 10
@harnasiek: Lich to support (pozycja 5 - znaczy, że ze wszystkich 5 graczy ma najniższy priorytet jeżeli chodzi o zdobywanie expa/kasy), więc to nic dziwnego jeżeli byłeś biedny / z niskim levelem. Generalnie Lichem zależy Ci na tym żeby dobrze zagrać lane'a (tak żeby Twój carry miał jak nawięcej farmy, a przeciwnicy jak najmniej XD), po 10-15 minucie masz już dużo mniejszy wpływ na grę - raczej (de)wardujesz, używasz spelle kiedy
@harnasiek: Ja akurat licho bardzo lubię i często nim gram. Jest bardzo dobry na początku bo możesz spamować Q żeby męczyć przeciwnika, poza tym jak weźmiesz talent +10% do redukcji na W to jest spoko bo twój carry ma wtedy 70% redukcji dmg. Poza tym to rzeczywiście często jest bida z pieniędzmi i itemami, ja zwykle idę w eula i jak przyjdzie walka to rzucam ultimate i eul żeby wytrzymać chwilę
@harnasiek: Jak grasz core to proste uzywasz W na creepach zeby latwiej pushowac linie, z jednego zabitego creepa powstaja ci 3 miniony i chyba po 5 atakach duplikuja sie, jak suppem to w uzywasz do latwiejszego deny creepow opcjonalnie do farmienia jungli, zalezy, ja sie staram maxowac E jesli ide szybciej w sceptera, ale wszystko zalezy od tego jak sie gra rozwija, trzeba byc elastycznym.