Wpis z mikrobloga

@EntropyVirus: ja na przyklad sie #!$%@? w to wydawanie kasy i kupuje duzo cointow za często sprawdzam ten wallet tez, a tak naprawde jakbym mial na tyle silnej woli to powinienem usunac ten trust wallet w #!$%@? i wejsc za 3 lata zobaczyc jak to urosło, bo jeszcze nie skusi wyplata
  • Odpowiedz
@KolecKuktasa: nie, nie zrobił dobrze.
@myidioci: a w co chcesz się bawić jak nie w liczby tutaj ? :D
Wiecie ilokrotnie musi wzrosnąć cena jednego tokenu NFTART, żeby projekt miał taką samą wycenę jak SAFEMOON ? 10-krotnie.
Yep.
nie 100-krotnie, nie 1000-krotnie, tylko 10x. Po prostu rozwala mnie jak ktos ładuje 100 zł w jakies krypto i liczy, że zarobi grube miliony, podczas gdy nawet dojście do 1000 zł będzie
  • Odpowiedz
@czohracz: Ale rozumiesz, że on napisał jedynie, że jakby coś miało taką cenę, to....... Porównujemy dwie rzeczy, które są nam znane i wydają się nam podobne. Żadne kapitalizacje i inne istotne sprawy, nie zostały wzięte pod uwagę. Zwykłe jeśli ... to ... Więc wyluzuj. Tutaj niektórzy kupili pewnie po 10 shitów, łącznie mając ich tryliony i liczą na grubą kasę. Taka zabawa.
  • Odpowiedz
@myidioci:

Porównujemy dwie rzeczy, które są nam znane i wydają się nam podobne

ale jeśli takie porównanie kompletnie nie ma sensu i widać, że osoba nie ma pojęcia o czym pisze, to chyba dobrze jak ktoś wytłumaczy, nie ? Przynajmniej ja zawsze sobie chwalę jak się dowiem czegoś nowego.
Stwierdzenia jak wyżej mają tyle samo sensu jak:
- gdyby CDRED (obecnie 171zł) kosztował tyle samo co CREEPYJAR (obecnie 900 zł) to
  • Odpowiedz
@myidioci: no dobra, przejrzałem Twoje posty z dzisiaj i widzę o co chodzi. Nie bronisz czyjegoś głupiego stwierdzenia tylko swojego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja myśle, że dojdziemy do ceny 0.000001 w ciągu pół roku.

Czyli stwierdziłeś, że za pół roku NFT ART będzie więcej warty niż XRP. To mi wystarczy, żeby wiedzieć, że nie ma sensu kontynuować tej dyskusji. Chcesz to wyciągnij wnioski z tego co
  • Odpowiedz
@czohracz: Wybacz, ale nie będę wyciągał żadnych wniosków. Gdybym wyciągał wnioski, to gówno bym miał z moich inwestycji, bo każda była #!$%@? jako gówno i nic z nich ma nie wyjść.
Więc idź dalej sobie przeliczaj market cap, a ja pójdę przeliczać dolary.

Jak już się bawimy w szukanie:
to: @zenitram: zrobiłem to samo. w listopadzie przehandlowałem 30 BNB na NEO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wybacz
  • Odpowiedz