Wpis z mikrobloga

@Stormweaver nie przynosi to efektu, żadnego. Jestem zdziwiona bo wczoraj to odkryłam, akurat byłam u znajomej, ona również mam va4. Ja mam 4s. Dokładnie ma ten sam problem. Tylko jej nie pokazuje od 2 dni, a aktywności miała.
Mi nie pokazuje drugi tydzień.
@melczyk: U mnie wszystko działa i ładnie zlicza. A czy podczas aktywności spełniasz te warunki:

Aby urządzenie naliczyło intensywne minuty, musisz osiągnąć lub przekroczyć 10 minut pod rzad, gdzie tempo twoich kroków lub tętno jest podwyższone do poziomu, który jest liczony jako średnia intensywność. Wykonywanie bardziej wyczerpującej aktywności, która podwyższą tętno możne podwoić tempo, w jakim są naliczane intensywne minuty.


https://support.garmin.com/pl-PL/?faq=pNU9nnDzzGAHmEavp9rpY8

Może nie osiągałaś odpowiednich stref tętna?
@melczyk Udało się ogarnąć temat? U mnie od niedawna zmienił się sposób naliczania aktywnych minut. Tak jak pisałem, wcześniej musiałem się na prawdę mocno zmęczyć żeby kilka minut zliczyło. Teraz działa to już bardziej tak jak w moim odczuciu powinno i już umiarkowany wysiłek jest ujmowany w zestawieniu. Sam nic nie zmieniałem więc nie wiem czy jest to powodowane aktualizacją oprogramowania czy też tym, że zegarek potrzebował czasu żeby odpowiednio ustalić parametry.