Wpis z mikrobloga

@Morf: to mnie zastanawiało, że dobre 50% osób popierdoalało w tych rękawiczkach zamiast je w-----ć jak każdy normalny człowiek 10m od minięcia ochroniarza z kijem w dupie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzek: Ja jeszcze w marcu właśnie postapilem odwrotnie i miałem maske, ale nie miałem rękawiczek i typ jeden do mnie, że po c--j mi maseczka jak łapami złapie wirusa xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OCIEBATON: jeszcze jakiś czas temu używałem rękawiczek nitrylowych w kuchni, bo wygodniej. Teraz ceny rękawiczek p----------o i muszę łapy brudzić. ://
  • Odpowiedz
do dziś nie rozumiem, po co to było xD

no tak na CHŁOPSKI ROZUM, co za różnica, czy będziesz miał koronawirusa bezpośrednio na ręku albo na rękawiczce? Przez skórę miały przeniknąć do organizmu? już pomijając fakt, że ręce się jednak myje, a rękawiczek raczej nie


@zalozylem_usunalem_powrocilem: ależ to jest bardzo proste. Przychodzisz do sklepu, c--j wie czego po drodze dotykałeś, może kichałeś w swoje dłonie, może wycierałeś obsmarkany nos, cokolwiek.
  • Odpowiedz
ależ to jest bardzo proste. Przychodzisz do sklepu, c--j wie czego po drodze dotykałeś, może kichałeś w swoje dłonie, może wycierałeś obsmarkany nos, cokolwiek. Wkładasz rękawiczki, żeby w sklepie nie roznosić tego dziadostwa, które masz na ręce. Zrobiłeś zakupy, wyrzucasz rękawiczki, rób sobie ze swoimi dłońmi co tam chcesz, ale przynajmniej nie dotykałeś asortymentu, wózków, terminali etc. swoimi brudnymi łapskami. Taka była idea i w sumie niepokojące jest to, że nawet rok
  • Odpowiedz
@abyssos666: tak, ale na początku nie było jeszcze w sklepach poustawianych płynów, co więcej, w pewnym momencie w hurcie zaczęło ich brakować xd. Zgadzam się, że koniec końców rozwiązanie z dezynfekcją jest sensowniejsze, no i jak widać naturalnie wyeliminowało rękawiczki (co nie zmienia faktu, że do "grzebania" w bułkach i nieopakowanych produktach to nadal powinien być mus). A ubranie ich to już kwestia własnego sprytu, koniec końców wszystko rozbija się
  • Odpowiedz