Wpis z mikrobloga

@trzeciSLAW: jeśli te ślady układają się w linie (niekoniecznie idealnie proste) to prawie na bank pluskwy. Też kiedyś na stancji trafiło mi się to #!$%@?, swędziało w #!$%@?, nie dało się nie drapać, obejrzyj łóżko dokładnie, szukaj malutkich czarnych kulek albo robali
@wankiel: mam je główne przy lewym kolanie, dwie kropki na drugim udzie i jedna malutka kropeczka wyskoczyła na przedramieniu, tak to są rozdrapane, wcześniej wyglądały jak normalne pryszcze, więc je rozdrapalem i wygląda to tak jak na tym zdjęciu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trzeciSLAW: idź do lekarza a nie dermatologa. Dermatolog to jest niepoważny zawód, w świecie medycyny taki "podlekarz", nawet stomatolodzy są wyżej w hierarchii.
@struspedziwiart: To by się zgadzało,bo pierw miałem takie zwykłe syfy i pomyślałem, w tam rozdrapuje i zagoi się i zrobiliby się takie placki.
@Choir: Moja była podobno miała gronkowce i poczytałem trochę,że to powoduje zapalenie mieszków włosowych, albo poprostu złapałem to od kogoś tutaj, na to bym obstawiał.
Miałem wizytę w medicoverze, ale że jestem w USA to nie mogłem recepty dostać, poleciła mi stosowanie neomecyny i po paru dniach
trzeciSLAW - @struspedziwiart: To by się zgadzało,bo pierw miałem takie zwykłe syfy i...

źródło: comment_1619839419mkcfis0xWtlAfgNSAt60bE.jpg

Pobierz