Wpis z mikrobloga

Mirki, jako że już mamy dzień gwałtu to postanowiłem ruszyć na łowy. Założyłem swój nowy garnitur, wyperfumowałem się podróbką Hugo Bossa kupioną na bazarze oraz kupiłem kwiaty i ruszyłem w bój. I o to jest ona-pierwsza ofiara. Podchodzę do niej od tyłu i pytam się czy mogę ją zgwałcić, niestety się nie zgodziła ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niechciałem jej wystraszyć dlatego ruszyłem na dalsze łowy. I oto ona- BOSS. Różowe włosy, kolczyki w każdym możliwym miejscu oraz więcej tatuaży niż recydywista z Władimirskiego. Jako że mój ojciec pochodzi z Senegalu, jestem mulatem. Julka zauważyła moją ciemniejszą karnację i od razu zaproponowała żebym ją "wyruchał jak nikt inny" i zaprosiła na mieszkanie. Gdy próbowałem jej wręczyć kwiaty, to stwierdziła, że to przejaw "opresyjnego, patryjachalnego ustroju". Przy okazji zauważyła krzyżyk na mojej szyi i zaczęła mnie wyzywać od katofaszytków, wykonując gest BLM. Na szczęście przypomniałem sobie, że mam dziurawe skarpetki i wróciłem do domu grać w LoLa i zajadać Top Czipsy. Także Mireczki 2/10 nie polecam tego dnia.
#bekaztwitterowychjulek #pasta #bekaztiktoka #tiktok #bekazlewactwa
  • 2