Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy dieta pudelkowa ma sens kiedy baardzo ciezko mi utrzymac diete, bo jak juz sie zrobie glodny to ciezko mi cos ugotowac tylko biore sie za zamawianie :/ Wiem to powalone, ale bardzo chce to zmienic i ogarnac moja wage. Mysle o pudelkach z nice fit for you, 2.5k kcal (mam 100kg) i zastanawiam sie czy na takich pudelkach moge zrzucic kg? Wiem, ze chodzi o bilans ujemny kcal, ale tez tam pewnie wchodza tematy jak wegle/tluszcze/bialko.

Ktos z was zrzucal taka dieta? Czy zna kogos? Celem jest jakies 20kg.

#dieta #dietapudelkowa #ntfy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6082deca274de8000a9a2390
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Równie dobrze możesz sobie ugotować do pudełek na kilka dni wcześniej. Wyjdzie taniej, będzie dużo lepiej policzone i będziesz miał to co lubisz.
Jak masz hajs to pudełka niby spoko, ale z drugiej strony skąd pewność, że będąc na pudełkach jak zgłodniejesz to nie zamówisz sobie jakiegoś fastfooda? :p

Poza tym warto samemu ogarnąć jak prawidłowo się odżywiać. Załóżmy, że zrzucisz te 20kg (i wydasz fortunę, bo zajmie to pewnie
@AnonimoweMirkoWyznania a co jeśli Ci dany posiłek nie podejdzie? Dostajesz pudełka na cały dzień a jedno czy dwa okazuje się nie do przełknięcia?
Będziesz uzupełniać to sobie właśnie zamawianiem, bo to już znasz i wiesz co Ci smakuje.

Jeśli liczysz, że zadziała efekt "wydałem to się postaram" to z ważnego doświadczenia - wątpię by Ci dostatecznie pomogło.

U mnie pudełka były na cały tydzień roboczy, niby niska kaloryczność więc powinnam nawet z
Wiem, ze chodzi o bilans ujemny kcal, ale tez tam pewnie wchodza tematy jak wegle/tluszcze/bialko.


@AnonimoweMirkoWyznania: diety pudełkowe mają to do siebie że mają uwzględnione ilości wegli, białka i tłuszczy

I tak, niemożliwe to jest aby ta dieta nie zadziałała, jeśli bilans będzie ujemny.

Pytanie tylko, czy będziesz się tego trzymał, czy będziesz podjadał? Bo większość ludzi pojadą (co to jest trzy cukierki) a potem bezczelnie pisze głupoty że dietetyk ich