Wpis z mikrobloga

Drodzy współinwestorzy najlepszej spółki #pltr, postanowiłem zrobić #pokazportfel i udowodnić niedowiarkom takim jak @Kuklak i @maniek74, że faktycznie jestem zapakowany tutaj po same j---a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Akcji mam 659, z czego moja strategia na nie jest następująca:
- Trading - 423 akcje trzymam conajmniej 5 lat
- mBank - 206 akcji trzymam do emerytury
- XTB - 30 akcji, nowa pula w ramach mojej akcji #zbieramnamieszkanie, sprzedam jak uzbieram 200k kapitału dorzucając po 2k PLN co miesiąc

Mam też 252 kontrakty CFD, tutaj duże straty, ale zero stresu, fakt że kupiłem w najgorszym momencie przed ostatnimi wynikami, ale to jest średnia $30, spokojnie zejdę z tego haka do końca roku i pewnie zamienię na akcje, albo zostawię sobie kontrakty z najniższą ceną, a zamknę te z najwyższą.

To jest razem, po dzisiejszych kursach walut, prawie 60k PLN zainwestowane w akcje. Do końca przyszłego roku ciągle dorzucając powinno się uzbierać 100k PLN wkładu. Oczekiwany zwrot z inwestycji conajmniej x10, z czego mój najbardziej "bullish" scenariusz zakłada x25 przy kapitalizacji na poziomie biliona dolarów.

Dalej jakieś wątpliwości, czy jestem w tym na poważnie? Tak, jestem :D

#gielda
mamodwagenicnieosiagnac - Drodzy współinwestorzy najlepszej spółki #pltr, postanowiłe...

źródło: comment_1619198163yTTtBm0xOpOtfzykqNdG7v.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: ło kurde to sporo tam hajsu wrzuciłeś będzie z 50k już co nie?
Pytam, bo te ceny na początku za $9 były wow.
Ja sam po 22.74 mam średnią
Można wiedzieć jeśli to nie zbyt prywatne w czym pracujesz? W sensie pracujesz z Polski zdalnie dla zagranicznego korpo że tyle miałeś tam się rzucenia? Czy może emigracja?
  • Odpowiedz