Wpis z mikrobloga

@77023: Ehh mirku na porost to se kup wcierkę do włosów (banfi np., jest najczęściej polecana) za 20 zł, pokrzywę do picia za 2 zł i skrzyp polny też za 2 zł. Wcieraj wcierkę po 2-3 minuty codziennie czy tam co drugi dzień, pokrzywę i skrzyp pij po 1x dziennie każdą i będziesz miał nowe włosy.
@77023: Mirku, nie sugeruj się tymi, co twierdzą, że nie ma żadnej różnicy. Na pierwszy rzut oka widać, że zakola cofnęły się o dobry 1 cm, albo przynajmniej linia włosów się mocno zagęściła. Ci ludzie po prostu pewnie sami już są od dawna w ciemnej dupie z łysieniem, ale będą zakłamywać rzeczywistość, że "takie łysienie, to nie łysienie", bo chcą żyć w świadomości, że z ich włosami jest wszystko w porządku,
@kkarol93: Ja kupiłam niebieskiemu taki szampon 2 w 1, którym można się też myć. On ma w składzie łagodne detergenty, więc nadaje się do codziennego stosowania. Natura Siberica Fury of the Tiger, dostępny w Rossmannie za 19 zł, ale średnio raz w miesiącu jest na niego promocja i można się obkupić po 12 zł za sztukę ( ͜͡ʖ ͡€) Ale generalnie to raz na jakiś czas, np.
Pobierz Idesiku_Nago - @kkarol93: Ja kupiłam niebieskiemu taki szampon 2 w 1, którym można si...
źródło: comment_1619720782api71e3hVgwKzeotHyeMdb.jpg