Wpis z mikrobloga

#bitcoin To jest ten moment w którym możecie ocierać pot z czoła. Uwaga rysuję śmieszne kreski.

- Pull up upll upa
- Spokojnie zmieścisz się!

Para Bitcoin / TetherUS - Binance

Poziomy wsparcia: 46k, 44k, 41k, 29k

Po przebiciu ostatniego wsparcia, myślę że mamy odwrócenie trendu i sygnał do rozpoczęcia bessy. Możliwe że będzie oscylował i odbije w okolice ATH. Do 41k jeszcze jest szansa na kontynuacje hossy. Jeśli scenariusz się zrealizuje to czekam na flagę i wbijam się z shortem.

To analiza oparta przez pryzmat własnych doświadczeń nie traktujcie tego jak poradę. W końcu każdy tutaj jest specjalistą ;)

#gielda #kryptowaluty

Wołam: @MaszynaTrurla @koovert @kamiech @zielone_drzewo_hehe @Plokij @Corona_Beerus @Jesper_Stromblad @Kazadum
DexterFromLab - #bitcoin To jest ten moment w którym możecie ocierać pot z czoła. Uwa...

źródło: comment_1619166556yo9iQhTdLyDpA9VLCAf5L5.jpg

Pobierz
  • 21
@ParisHowlett: szanse są ale już moim zdaniem na kontynuacje hossy zostało 50/50. Dotychczas zakładałem 30/70 ale biorąc pod uwagę czynniki techniczne to wygląda coraz gorzej. Teraz jest decydujący moment własciwie, myślę że w 2 tygodnie powinniśmy mieć jaśniejszą prognozę.
@DexterFromLab: ja jeszcze nie uwazam, zeby byla katastrofa, jak z szansami to tez sie nie bede wychylal bo potem bedzie wstyd... no ale 6 miesiecy zielonych pod rzad, w koncu pierwszy czerwony, to moze zadzialac psychologia, ze sie przyzwyczailismy, ze idzie tylko do gory i jak zaczelo w dol to z pewnoscia juz koniec, mozna sie rozejsc. jeszcze imho na taki scenariusz za wczesnie. ale czy jest to niemozliwe - zdecydowanie
@ParisHowlett: Wrzuciłem tutaj swoją analizę bo chciałem podyskutować z ludźmi takimi jak ty. To nie wstyd robić analizy. Każdy kto jest minimum ogarnięty w temacie to loteria. Wstyd to gadać bez potwierdzenia że coś będzie rosło albo spadało i bez konstruktywne poklepywanie się po plecach albo krytykowanie. Analiza jest po to żeby zwiększyć swoje szanse i poprawić nieco wyniki. Dzięki temu że umiem dobrze wyznaczyć moment na transakcje już mam ten