Wpis z mikrobloga

@Prezes_Rafatus: Czyli seks oralny w parach heteroseksualnych też nie jest normalny, no bo jak można lizać to, czym się sika? Naturalne jest tylko po ciemku przez dziurę w ubraniu i jak najszybciej, żeby było jak najmniej przyjemności, i zawsze powinno się kończyć ciążą, bo jak nie to wynaturzenie?
w drodze głosowania po naciskach gejowskiego lobby, które pełnymi dramatu wypowiedziami przyrównywali psychologów w WHO do nazistów.


@Prezes_Rafatus: Oczywiście, coś przeczy waszemu prawicowemu światopoglądowi to spisek, machlojki, wy się przecież nie mylicie nigdy. Takie podejście mnie skutecznie wyleczyło z waszych poglądów.
Oczywiście, coś przeczy waszemu prawicowemu światopoglądowi (...)


@SmileJotPeGie: Ale wiara w spiskowe teorie, podobnie jak zauważalne w tym przypadku oczywiste objawy kryptopedalstwa to nie jest "prawicowy światopogląd".
Wiadomo, że internetowe pyskówki pomiędzy tzw. "lewicą", a "prawicą" wymagają jakichkolwiek argumentów, a te siłą rzeczy rozumne raczej nie będą ale zawsze warto pamiętać, że generalizacja to domena głupców.
@saakaszi: a co jesli nagle powstanie ruch zamkow, ktore nie chca kluczykow, tylko inne zamki? Kazda uwazac to za normalne i zazdaja stworzenia technologii, gdzie zamek otwiera zamek.
@Kozzziar: teraz to #!$%@?łeś, mnie i siostrę wychowywała tylko mama i mamy się świetnie, śmiem twierdzić że dużo lepiej niż gdyby wychowywała nas z ojcem (przykład i wzór do naśladowania z niego fatalny) żadnych problemów psychicznych ani "daddy issues" nie posiadamy więc nie wiem skąd te twoje chore wymysły się biorą, wróć lepiej pod ten kamień spod którego wypełzłeś